Apartamente 1 camera Braytim

Promovat
Apartament cu 1 camera IDEAL PENTRU INVESTITIE Braytim Giroc
9
3

De vanzare apartament cu 1 camera cu o suprafata de 33 mp utili (incluzand terasa de 5.5 mp utili) Bloc nou 2024 Loc parcare CF inclus. Apartamentul se afla situat pe stada Mussicescu la 3 minute de BISERICA TOSCA, aproape de Calea Urseni si AEM. Pret. 64900 euro Telefon. 0723674418

1967 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1967 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare, 32mp utili+4mp balcon, zona Braytim
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in zona Braytim apartinand de Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Kaufland, Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, Gradinita la o ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere LUX la cateva minute Biserica Tosca Musicescu
6

Va oferim spre vânzare apartament cu o cameră modern și luminos, situat într-un imobil nou finalizat în anul 2022. Locuința este ideală pentru cei care caută confort, eficiență energetică și finisaje de calitate. Specificații principale: Suprafață: 32 mp utili + balcon; Etaj: 3 din 4, fara lift An ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Zona Braytim Unitatea Militara
7
1

Apartamet cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, 1 baie cu geam, bucatarie inchisa, centrala proprie, su: 35 mp, plus balcon, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare privat trecut in Cf. Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 72000 Euro Tel:

2057 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camerea ideal pentru investitie mobilat si utilat Giroc Braytim
13

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, bucatarie separata, etajul 2, strada asfaltata, totul este nou, este la prima inchiriere, moblat si utialt nou, masina de spalat, tvc, loc parcare. Apartamentul este situat in zona Braytim, aproape de supermarket-urile Penny, Mega Image, Lidl, Carrefour. Pret: ...

2118 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
11
4

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Giroc
9
3

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat et 2 Braytim Giroc

Va propunem spe vanzare cu 1 camere mobilat si utilat situat la etajul 2 din 3, apartamentul dispune de un living generos,baie și bucătărie separate, terasă de 8 mp cu intrare din living și bucătărie.Este c. Este direct de la proprietar și deocamdată nelocuit. Pret. 65000 euro Telefon. 0723674418

1754 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere MOBILAT SI UTILAT et 1 Braytim Giroc
6
1

Apartament cu 1 camere MOBILAT SI UTILAT et 1 Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, cu o suprafata de 34 mp si este situata la etajul 1. Proprietatea dispune de o compartimentare decomandata, oferind un spatiu eficient. Finisajele sunt de inalta calitate, iar pardoselile sunt acoperite cu gresie si parchet. Apartamentul include un balcon ...

2206 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camere LUX  cu toate utilitatile zona Braytim
12
33

1 camere LUX cu toate utilitatile zona Braytim

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament mobilat modern in zona Braytim
3
5

Apartament mobilat modern in zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim,la etajul 1,suprafata de 47 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este compus din:hol,living,bucatarie,hol,dormitor,baie. Este situat intr-o zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 1 camera de vanzare, zona Braytim, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, localizat in judetul Timis, Giroc, in zona Braytim. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 34 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Dormitor open space cu bucataria - Baie cu geam - ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera ideal pentru investitie Braytim langa Eso
7
7

De vanzare apartament tip studio, avand o suprafata utila de 30 mp + balcon 4 mp + spatiu depozitare in pod (compartimentat pe amprenta apartamentului). Dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie complet mobilata si utilata -Hol de acces -Living luminos, cu acces la balcon -Baia dotata cu cabina de ...

1983 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera ideal pentru investiție Giroc Braytim
6
1

Vă propunem spre vânzare apartament cu o cameră open space, cu o ssuprafață utilă: 35 mp, situat la etajul 3 din 3, cu acoperiș. Compartimentare eficientă: cameră open space cu bucatarie, baie cu cadă, terasa generoasa. Complet mobilată și utilată gata de mutare! Locație excelentă: Magazine: ...

2156 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera la 3 minute de biserica Tosca Musicescu
14
7

1 camera la 3 minute de biserica Tosca Musicescu

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități