Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament 1 cameră de vanzare Timișoara – Vivalia Grand, terasa
11
1

De vânzare apartament cu 1 cameră contemporan, cu terasă privată și venit activ – Vivalia Grand, Take Ionescu, Timișoara Preț: 125.000 € (negociabil) (opțional: loc de parcare suprateran disponibil pentru achiziție) Acest apartament cu o cameră, situat în ansamblul rezidențial Vivalia Grand, în zona ...

3238 EUR/m2 | 39 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
4
95

Vând apartament 1 cameră, 28 m pătrați etajul 3 din 4, camera, bucătărie, hol, baie, balcon, climă. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos pana la facultati

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
5
17

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua
9

Apartament de vanzare cu o camera de vanzare Steaua

APOSTU ESTATe va propune spre vanzare, in exclusivitate un apartament cu o camera, situat la etajul 2, intrarea Peru din Steaua, cu acces facil la mijloacele de transport in comun. Compartimentare: -antreu; -bucatarie; -baie; -camera cu balcon mare, inchis in tamplarie PVC, cu geam termopan. Suprafata ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
8

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
16
1

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 35 mp. Apartamentul este renovat si modificat, bucataria a fost mutata pe hol, iar fosta bucatarie transformata in camera de luat masa mai ...

2343 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
4
9

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Propunem spre vanzare un apartament cu o camera, mobilat, situat in zona Brancoveanu. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3 si are o suprafata de 35 mp. Compartimentarea este decomandata. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului, garsoniera, etaj intermediar
10

Girocului, garsoniera, etaj intermediar

Va propunem spre vanzare o garsoniera in zona Girocului la etajul 3 din 4, suprafata de 28 mp, mobilat si utilat cum se vede si in poze, balcon. 4 apartamente pe nivel. Pret solicitat de proprietar de 62500 euro. Se percepe comision. Pentru mai multe detalii si vizionari sunati la: 0728857135

2232 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
8
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat
10
1

Aradului, etaj 1- Ap 1 camera decomandat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat cu suprafata de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, izolat termic. Bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), camera generoasa cu balcon deschis. Apartamentul ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
68

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7
1

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Centru
9
2

Apartament 1 camera zona Centru

Vanzare apartament cu 1 camera in zona centrala,in zona linistita,la 250 metri de statia de autobuz. Situat la etajul 3, suprafata de 25mp. Apartament in cladire istorica, chiar in centrul Timisoarei. Alte detalii la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

2080 EUR/m2 | 25 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Blascovici
5
3

Apartament cu o camera in zona Blascovici

ferim spre vanzare un apartamet cu o camera, avand o suprafata utila de 30 mp utili, situata la etajul 1 in zona BLASCOVICI Str. Lisabona. Apartamentul este compusa din hol, bucatarie, baie, camera si balcon.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
4
95

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, zona Maria, amenajata
4
3

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, 25 mp, amenajata, 2 incaperi si baie+mezanin cu scara, tras gaz pentru centrala, pret 55.000 euro-negociabil. Tel. 07 arata numarul, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Oferim intermediere obtinere ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea