Apartamente 1 camera

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall
3
106

De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iulius Mall,suprafata de 30 mp ,etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in curs de renovare de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Timis, Timisoara, zona Buziasului. Imobilul este amplasat la parter si are o suprafata de 22 mp, fiind o optiune potrivita pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust. Caracteristici: • O camera • Bucatarie ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lunei
4
57

De vanzare apartament cu o camera zona Lunei

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Lunei,situat langa Petrom, suprafata de 27 mp, la etajul 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu toate electrocasnicele, are centrlaa proprie, aer conditionat,masina de spalat,etc.

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o cameră Buziașului
13
1

Apartament cu o cameră Buziașului

Blitz oferă un apartament decomandat cu o cameră, situat la etajul 4 dintr-un bloc foarte bine întreținut, cu doar patru apartamente pe nivel – detaliu ce oferă liniște și intimitate. Suprafața utilă este de 31,02 mp, la care se adaugă un balcon foarte mare de 6 mp, pentru un total de 37,02 mp. Compartimentarea ...

1934 EUR/m2 | 31 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc
4
2

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc

Blitz va propune o garsonieră – Zona Complex Studențesc, Timișoara Locație: Situată la doar 3 minute de mers pe jos de Complexul Studențesc, această garsonieră se află într-o zonă extrem de accesibilă și dinamică, aproape de: Universitatea de Vest și Politehnica Supermarketuri (Lidl, Profi, Mega ...

2188 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera -  Zona  Take Ionescu
4
6

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall
3
106

De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall

1667 EUR/m2 | 30 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona Tipografilor
4
50

De vanzare apartament in zona Tipografilor

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera in zona centrala. Se afla mai exact in zona Tipografilor, aproape de Centru, Punctele Cardinale, Iulius Mall, Parcul Botanic. Se vinde imediat fiind si complet mobilat si utilat. Situat la etajul 4 al blocului, dispune si o suprafata de 26mp. Va asteptam ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Lipovei. Zona linistita, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 32mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie 1990. Pentru mai multe ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
8

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Lipovei,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata utila de 34mp,fiind mobilat si utilat complet. Apartamentul este situat intr-o zona buna,cu acces rapid la Iulius Mall,diverse centre comerciale,mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes. Este ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

!!! Centrala proprie...1 camera et 2...SU=39mp
7

!!! Centrala proprie...1 camera et 2...SU=39mp

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 1 camera model mare de 39mp si decomandat, la etajul 2 din 4, bloc din 2001, in zona Steaua in apropiere de Shopping City si de mijloace de transport in comun amenajat , cu centrala termica proprie, mobilat si utilat ca si in poze. Pret 68 500 euro ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea