Apartamente 1 camera

Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap. 6 D -1 camera-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
20

Apartament 1 camera | 39,61mp utili | Terasă 8 mp | Îți prezentăm un apartament cu 1 camera, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 39.61 mp și o terasă generoasă de 8 mp, acest apartament ...

2082 EUR/m2 | 39 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu
14
6

Apartament zona Balcescu

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288

1731 EUR/m2 | 26 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare-Umt
3
8

Apartament o camera de vanzare-Umt

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona UMT,la etajul 2,suprafata de 24 mp,langa Padurea Verde,chiar langa Profi,Muzeul Satului,Continental,TRW,Amazonia-strand,supermarket mare in fata scarii,statie autobus si tramwai. Se vinde mobilat modern,nefiind necesar alte modificaru ulterioare. In ...

UMT, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici
4
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici,pe strada Barzava,suprafata de 27 mp, etaj 2, se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona linistita de case,cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare ca ...

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
55

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera Bucovina 2

Apartament o camera Bucovina

Vând apartament o camera, decomandat, parterul unui bloc de 4 etaje, cu acoperis de tigla, complet mobilat si utilat. Suprafata imobilului este de 37 mp, a fost recent renovat dispune de bacon, de boxa la subsol si terasa de 20 mp, zona linistita.

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

AV685 Apartament 1 camera, tip Studio, de vanzare, zona LIPOVEI, LUX
6

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 1 camera, avand suprafata utila de 39 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, bloc cu lift, in zona Lipovei. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 1 camera tip studio; - 1 baie; - 1 terasa deschisa; Dotari: - centrala ...

2410 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Fabric
3
3

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc
5
25

De vanzare apartament cu o camera zona Complexul Studentesc

Va prezentam un apartament cu o camera o suprafata de 30 mp, situat la etajul 2. Ideal pentru investitie sau pentru locuit. Apartamentul se afla chiar in inima Complexului Studentesc, 3 minute pana la facultate

1667 EUR/m2 | 30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
33

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat parter cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
10

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la parter inalt cu balcon din 4 in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine ...

2278 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea