Apartamente 1 camera

Promovat
Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara
8
1

Garsoniera de vanzare, etajul 1, zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, complet mobilata si utilata, localizata in judetul Timis, Timisoara zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 20 mp utili + 3,7 mp balconul. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie amenajata ...

2125 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera, de vanzare, zona Blascovici, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Blascovici. Apartamentul are o suprafata de 33mp utili+ balcon si este situat la parter intr-un bloc anvelopat termic, cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - ...

1879 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomand, etaj 1,  Buziasului, aproape de Auchan
6
1

Apartament 1 camera decomand, etaj 1, Buziasului, aproape de Auchan

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in zona Buziasului, aproape de sensul giratoriu, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului dar si catre centura. Propietatea se afla la etajul 2, intr-un imobil cu patru etaje. Datorita amplasarii ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in curs de renovare de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Timis, Timisoara, zona Buziasului. Imobilul este amplasat la parter si are o suprafata de 22 mp, fiind o optiune potrivita pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust. Caracteristici: • O camera • Bucatarie ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Decomandat Spatios Spitalul Judetean
6
2

Decomandat Spatios Spitalul Judetean

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat spatios situat in Timisoara in zona Girocului langa spitalul Judetean, aproape de Complexul-Studentesc. Apartamentul este spatios pozitionat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje. Pretul solicitat de proprietar este de 60.000 euro.

1714 EUR/m2 | 35 m2

girocului, Timisoara, Timis

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare
17
1

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in bloc nou in cartierul Toronto. Apartamentul dispune de mobilier si electrocasnice moderne si loc de parcare proprie. Pretul solicitat de proprietar este de 87.000 euro negociabil. Detalii la telefon 0730128288

2175 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Decomandat Bloc Izolat Parter
9
2

Decomandat Bloc Izolat Parter

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat situat in zona Buziasului. Apartamentul este structurat in hol, camera, bucatarie spatioasa si baie.Apartamentul este pozitionat la parterul unui bloc de 4 etaje izolat anvelopat exterior. Sunt doar 4 ...

2130 EUR/m2 | 23 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera decomandat 34 mp aproape Noul Mall (Shopping City)
8
3

YouPro va ofera spre vanzare apartament cu 1 camera confort 1 decomandat, situat in zona Calea Sagului aproape de Turist, situat la parter inalt cu balcon din constructie,blocul este anvelopat, vedere in spate spre curtea unei case, apartamentul este model mai mare, apartametul se da cu tot ce este, ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului
15
2

Apartament 1 Camera cu Centrala Calea Girocului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera spatios situat la etajul 4 in zona Girocului. Apatamentul dispune de centrala termica proprie, cheltuielile de intretinere fiind mici.Apartamentul este structurat in hol, camera, baie si bucatarie din constructie. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare ...

2000 EUR/m2 | 28 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament zona Balcescu
14
6

Apartament zona Balcescu

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Balcescu cu doar 3 apartamente ca si vecini. Detalii la telefon 0730.128.288

1731 EUR/m2 | 26 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare-Umt
3
8

Apartament o camera de vanzare-Umt

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona UMT,la etajul 2,suprafata de 24 mp,langa Padurea Verde,chiar langa Profi,Muzeul Satului,Continental,TRW,Amazonia-strand,supermarket mare in fata scarii,statie autobus si tramwai. Se vinde mobilat modern,nefiind necesar alte modificaru ulterioare. In ...

UMT, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici
4
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici,pe strada Barzava,suprafata de 27 mp, etaj 2, se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona linistita de case,cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare ca ...

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
55

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera Bucovina 2

Apartament o camera Bucovina

Vând apartament o camera, decomandat, parterul unui bloc de 4 etaje, cu acoperis de tigla, complet mobilat si utilat. Suprafata imobilului este de 37 mp, a fost recent renovat dispune de bacon, de boxa la subsol si terasa de 20 mp, zona linistita.