Apartamente 1 camera

Promovat
COM 0% Apartamente cu 1.5 camere, finisaje calitative | Torontalului
9
1

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 1.5 camere situate într-un proiect în dezvoltare, situat în zona Torontalului. Pozele anunțului sunt făcute din modelul de prezentare. Apartamentele au prețul de prezentare în stadiul finisat și nemobilat. Proiectul este compus din 3 scări ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
10

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

ID:P2265 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 16mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructiei 1974. Puncte forte: -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, cu gradină de 140 mp, în complex Ana residence, Str. Stuparilor.6, Timisoara
9

Cauți un apartament cochet, ușor de întreținut, dar cu propriul tău spațiu exterior? Apartament cu suprafata utila de 40 mp + grădină privată de 140 mp este varianta ideală pentru locuit sau investiție. Ansamblul Ana Residence, Strada Stuparilor, Timișoara zonă liniștită, acces privat, aproape de ...

2820 EUR/m2 | 40 m2

Est, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ap la casă, curte comună, 1 cameră, 40mp, Odobescu!
11
2

Ap la casă, curte comună, 1 cameră, 40mp, Odobescu!

IMOBLU oferă spre vânzare apartament la curte comună, cu alte 5 apartamente, liniștită, curată și ingrijită. Compartimentare: - antreu - bucătărie cu chicinetă - cameră - baie - posibilitate de mansardare - acoperiș schimbat în 2000 Dispune de utilități: - apa - gaz - curent Incalzirea se face pe ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartement 1 cameră, 42.26 mp utili+ 12 mp grădină, zona Ghirodei
1

Blitz vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un studio modern cu finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. proprietatea este compusă din ...

1711 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Parcare acoperita | 34 mp | Braytim - Muzicescu
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat în Giroc, zona Braytim Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind eficient compartimentat și ideal atât pentru locuit, cât și pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | 32mp | Etaj intermediar | Buziasului
5
1

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu o cameră, situat în Calea Buziașului, într-o zonă cu acces rapid către toate punctele de interes. Etaj 2 din 4 Suprafață utilă: 32 mp Compartimentare: Hol Baie Bucătărie Cameră Confortul termic se realizează prin intermediul ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 34mp utili, Etaj 3 - Pozitie Centrala
6

Apartament 1 camera, 34mp utili, Etaj 3 - Pozitie Centrala

ID: P1054 -Aproape de orice- WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Apartament cu 1 camera, 34 mp utili, situat la etajul 3 din 4 Acest bloc urmeaza sa fie anvelopat termic si mansardat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

1882 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
1 Cam-Sagului-3 Min Shopping City-Mobilat- 36MP- 63.000 Euro!
11

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 15 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră | Torontalului - METRO 2
10
8

Apartament 1 cameră | Torontalului - METRO 2

Prețul nu include TVA. Cu peste 3000 de apartamente livrate, în 25 de ani de experiență pe piața construcțiilor rezidențiale și 3 orașe diferite, Elite Grup reprezintă un nume cunoscut în topul dezvoltatorilor din România. Suntem amplasați în zona de Nord, cel mai dinamic punct al orașului Timișoara. Astfel, ...

1746 EUR/m2 | 47 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera 35mp Calea Aradului
8

Apartament cu 1 camera 35mp Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Calea Aradului, într-un imobil anvelopat termic, la etajul 1 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 35 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Compartimentare: hol ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera-Iosefin!!!
4
1

Apartament cu o camera-Iosefin!!!

Apartament cu o cameră la curte comuna, zonă liniștită, deține centrală proprie privată, apartamentul este împărțit în bucătărie, cămară, camera și baie, clădirea este din cărămidă, gemuri termopan, acces la pod cu țiglă. Apartamentul are suprafața utilă de 28 mp, curtea este spațioasă cu intrări individuale. ...

1964 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

OFERTA-Apartament cu 1 cameră, 48 mp, zona Lipovei-Loc de parcare inclus
3
1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat într-un complex rezidențial modern, într-o zonă liniștită și aerisită, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului: Centrul orașului, Iulius Mall, școli, grădinițe și mijloace de transport. Caracteristici apartament: - ...

2298 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat
8
1

Etaj intermediar. Zona Circumvalatiunii. Disponibil imediat

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - etaj 7/ 10+ ACOPERIS; - detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi ; - detalii mobilare : bucataria mobilata ,mobilier camera de zi ; Detalii pret ...

2150 EUR/m2 | 30 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
 Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT
6
10

Garsoniera, 16mp utili, parter, zona UMT

1812 EUR/m2 | 16 m2

UMT, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera la intrare in Giroc
12
16

1 camera la intrare in Giroc

De vânzare apartament cu o camere cu o suprafata de 34 mp, este bine impartit, cu bucataria separata, parter, cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de benzinaria Eso Pret. 68000 euro Total. 0723674418

2000 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat et 2 la cateva minute de hotel IQ
7
2

Va propunem spre vanzare apartament situat in Giroc zona Unitatea militara, cu o suprafata de 40 m utili, apartament decomandat, o camera , bucatarie inchisa. Mpbilat si utilat, incalzire pardosea, s-a locuit doar 2 luni in apartament. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de parcare proprie, ...

351 EUR/m2 | 41 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea