Apartamente 1 camera

Promovat
apartament cu o camera decomandat Soarelui
4
9

apartament cu o camera decomandat Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Ideal investitie, apartament la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior !
5

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, ideal pentru investitie, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, 37 mp suprafata totala,posibilitate montare centrala termica proprie, pret 63.000 Euro. Tel:

2032 EUR/m2 | 31 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu o camera 36 mp | Aradului
8

Apartament deosebit cu o camera 36 mp | Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu o camera. Apartamentul este situat in zona lipovei intr-un bloc de apartamente finalizat in 2025. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 36mp. Pozele sunt cu caracter orientativ, apartamentul se vinde la cheie fara mobilier. Compartimentarea ...

2654 EUR/m2 | 39 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COM 0% Apartamente noi cu 1 camera | Aradului
8

COM 0% Apartamente noi cu 1 camera | Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare direct de la dezvoltator apartamente cu 1 camera in zona Aradului Apartamentele se desfasoara pe suprafete utile cuprinse intr 37 si 44mp. Cu o suprafață generoasă, acest apartament oferă spațiul perfect pentru a vă crea un cămin confortabil și primitor. Compartimentare: - ...

2136 EUR/m2 | 37 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 1 camera, 30 mp utili + balcon Freidorf
5

ID: P2630 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vânzare apartament 1 cameră  ultracentral Piata Sf. Gheorghe
9
2

De vânzare apartament 1 cameră ultracentral Piata Sf. Gheorghe

De vânzare apartament situat la etajul unu al unei cladiri istorice in Piata Sf Gheorghe(colt cu Piata Libertatii). Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră   Premium Residence, Calea Urseni
5

Apartament 1 Cameră Premium Residence, Calea Urseni

Apartament 1 cameră de vânzare | Complex Premium Residence Calea Urseni Apartament 1 cameră, 40 mp, situat în Complex Premium Residence, cu acces din Calea Urseni. Ideal pentru locuit sau investiție zonă modernă, liniștită, cu acces rapid către oraș. Dotări & avantaje - Cameră spațioasă ...

2194 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera mobilat si utilat la cateva minute de Uzina de Apa.
8
2

De vanzare apartament cu 1 cameră cu o suprafata de 37 mp, în bloc nou , anul construcției 2019, bucătărie, baie, hol, balcon, complet mobilat și utilat! Mobilier făcut la comandă, electrocasnice, climă. Pret. 79500 euro Telefon. 0723674418

2149 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat etaj intermediar Braytim
13
2

Apartament cu 1 camera decomandat etaj intermediar Braytim

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, bucatarie separata, etajul 2, strada asfaltata, totul este nou, este la prima inchiriere, moblat si utialt nou, masina de spalat, tvc, loc parcare. Apartamentul este situat in zona Braytim, aproape de supermarket-urile Penny, Mega Image, Lidl, Carrefour. Pret: ...

2118 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camera | centrala proprie | investitie | zona excelenta |
8

1 camera | centrala proprie | investitie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 1 camera situat la curte comuna in zona Elisabetin; - etaj P/1; -suprafata utila 52 de mp; - model cu 1 baie cu cabina de dus; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, hota, mobilier bucatarie, mobilier ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro
13
2

GARSONIERA AMENAJATA IN ZONA ARADULUI la 48.000 euro

NEO IMOBILIARE va propune spre vanzare o garsoniera ,in zona CL ARADULUI-AGRONOMIE,cu o supraf utila de 21 mp,situat intr un bloc de garsoniere ,la etajul 3 4 ,complet renovat si mobilat ,dispunand de centrala pe bloc.PRET VANZARE 48.000 euro si comision agentie. TEL 0721 830 347

2286 EUR/m2 | 21 m2

aradului, Timisoara, Timis

 COMISION 0% Apartament 1 camera, 30 mp utili - Complexul Studentesc
8

COMISION 0% ID: P2613 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1977. Apartamentul dispune de balcon de 2mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2200 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2
5

Apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2

Voog Development va propune spre vanzare ,apartament 1 cameră – Zona Șagului-etaj 2 Preț: 48.000 € (negociabil) ✨ O oportunitate excelentă pentru investiție sau locuință personală, situat într-o zonă accesibilă și bine conectată – Șagului. Detalii principale: Etaj 2 Suprafață utilă: 20 mp Încălzire ...

2400 EUR/m2 | 20 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră, 40,09 mp, zona Ghirodei
1

Apartament 1 cameră, 40,09 mp, zona Ghirodei

Blitz,vă propune spre vânzare într-o zonă liniștită și verde a orașului, un studio modern cu finisaje de înaltă calitate și prețuri competitive. Fiecare apartament a fost proiectat în urma unui studiu atent, pentru a asigura confort, lumină naturală și un flux luminos. Proprietatea este compusă din ...

1916 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 33 mp, zona Piata Victoriei
1

Apartament 1 camera, 33 mp, zona Piata Victoriei

Blitz vă propune un apartament cu o camera, suprafata utila de 33 mp situat in Piata Victoriei Compartimentare: -camera -bucatarie -hol -baie -balcon 3 mp Cod ofertă / ID BLITZ: P163444

2894 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Apartement 1 camera, etaj 4/5, 37 mp utili, decomandat - zona Dambovita
8

ID: p2609 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 52mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport ...

1621 EUR/m2 | 37 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o cameră în zona Timocului Timișoara
7
3

Vând apartament cu o cameră în zona Timocului Timișoara

De vânzare apartament cu o cameră în suprafață de 37 mp util, situat pe strada Ion Creanga ( zona Timocului) în Timișoara parter înalt la un bloc construit și finalizat în 1990 compus din cameră mare, bucătărie cu cămară alăturată, un hol spațios și o baie cu cadă . Apartamentul are centrala proprie ...