Apartamente 1 camera

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare, Zona Aradului, Timisoara
6
2

Garsoniera de vanzare, Zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o garsoniera situata la etajul 2/4 in zona Aradului, Timisoara, Timis. Ideala atat pentru investitie cat si pentru uz personal deoarece este pozitionata aproape de punctele de interes ale orasului. Imobilul dispune de o suprafata utila de 21mp ...

2095 EUR/m2 | 21 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
68

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7
1

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Centru
9
2

Apartament 1 camera zona Centru

Vanzare apartament cu 1 camera in zona centrala,in zona linistita,la 250 metri de statia de autobuz. Situat la etajul 3, suprafata de 25mp. Apartament in cladire istorica, chiar in centrul Timisoarei. Alte detalii la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

2080 EUR/m2 | 25 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Blascovici
5
3

Apartament cu o camera in zona Blascovici

ferim spre vanzare un apartamet cu o camera, avand o suprafata utila de 30 mp utili, situata la etajul 1 in zona BLASCOVICI Str. Lisabona. Apartamentul este compusa din hol, bucatarie, baie, camera si balcon.

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
4
95

Vând apartament 1 cameră, 28 m pătrați etajul 3 din 4, camera, bucătărie, hol, baie, balcon, climă. Apartamentul se afla la 10 minute de mers pe jos pana la facultati

1607 EUR/m2 | 28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, zona Maria, amenajata
4
3

De vanzare garsoniera in cladire istorica, parter, 25 mp, amenajata, 2 incaperi si baie+mezanin cu scara, tras gaz pentru centrala, pret 55.000 euro-negociabil. Tel. 07 arata numarul, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Oferim intermediere obtinere ...

2200 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră Buziașului
13
1

Apartament cu o cameră Buziașului

Blitz oferă un apartament decomandat cu o cameră, situat la etajul 4 dintr-un bloc foarte bine întreținut, cu doar patru apartamente pe nivel – detaliu ce oferă liniște și intimitate. Suprafața utilă este de 31,02 mp, la care se adaugă un balcon foarte mare de 6 mp, pentru un total de 37,02 mp. Compartimentarea ...

1934 EUR/m2 | 31 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc
4
2

Garsoniera de vanzare, 16 mp, zona complexul Studențesc

Blitz va propune o garsonieră – Zona Complex Studențesc, Timișoara Locație: Situată la doar 3 minute de mers pe jos de Complexul Studențesc, această garsonieră se află într-o zonă extrem de accesibilă și dinamică, aproape de: Universitatea de Vest și Politehnica Supermarketuri (Lidl, Profi, Mega ...

2188 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Circumvalatiunii etaj1 vis- -vis de Gim One
8

Vând apartament cu 1 camera decomandat situat în str Circumvalatiunii peste drum de centru comercial Bega,la 2 minute de mijloacele de transport, 5 minute de Kaufland, lidl, 10 minute pe jos pana la Mall. Apartamentul este situat la etajul 1 într-un bloc cu 10 etaje cu doua lifturi si dispune de hol ...

2160 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera -  Zona  Take Ionescu
4
6

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall
3
106

De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iulius Mall,suprafata de 30 mp ,etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea