Apartamente 1 camera

Promovat
Apartament renovat, etaj intermediar, cladire reabilitata Ultracentral
6
2

APOSTU ESTATE vă oferă o oportunitate rară de achiziție: un apartament cu poziție excelentă, situat chiar în inima orașului, în zona Piața Libertatii, cu vedere directă spre Piata Sf. Gheorghe. Această proprietate este ideală atât pentru locuit, cât și pentru birouri sau investiție. Cu o suprafață ...

2544 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou cu 1 camera decomandat in Zona Torontalului COMISION 0
14

COMISION 0! Apartament cu 1 cameră decomandat, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 48 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie inchisa -camera -baie -balcon Apartamentul ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare, ultracentral
10
27

Apartament de vânzare, ultracentral

Proprietar ofer la vanzare un apartament situat la etajul unu al unei cladiri istorice in Piata Sf Gheorghe(colt cu Piata Libertatii). Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |
16
1

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Buziasului; - etaj 1/4; -suprafata utila 24 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1771 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta
8

garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat | zona excelenta

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Dacia; - etaj 1/4; -suprafata utila 12 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

garsoniera | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Complex Studentesc; - etaj 3/4; -suprafata utila 16 mp; - model cu 1 baie proprie cu cada; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -blocul este reabilitat termic; - Detalii amenajare : parchet, gresie, ...

2344 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

COM 0% Apartamente noi cu 1 camera | Aradului
8

COM 0% Apartamente noi cu 1 camera | Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare direct de la dezvoltator apartamente cu 1 camera in zona Aradului Apartamentele se desfasoara pe suprafete utile cuprinse intr 37 si 44mp. Cu o suprafață generoasă, acest apartament oferă spațiul perfect pentru a vă crea un cămin confortabil și primitor. Compartimentare: - ...

2136 EUR/m2 | 37 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 10
10

️ Apartament tip studio mobilat/utilat – Locatie centrala – Marasti – 105.000E Comision 0 Avem spre vânzare un studio modern și elegant, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara – Piața Mărăști. Poziționat la etajul 7/8, apartamentul beneficiază de o panoramă superbă asupra orașului ...

2763 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc
9
19

Ap cu 1 camera,mobilat,in Complexul Studentesc

Ap cu 1 camera de vanzare,etaj 4,in Complexul Studentesc,37 mp,renovat si complet utilat.Are gazul tras in ap.Este o buna investitie.Pret 64900 euro+comision

1754 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
2

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 1 camera, 30 mp utili + balcon Freidorf
5

ID: P2630 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 Locuri de Parcare.
9
1

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, foarte aproape de Profi de pe Musicescu - pozitie EXCELENTA - in bloc Nou. Model decomandat, cu bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat complet, totul este nou, nu a fost locuit. Centrala termica proprie cu incalzire in pardosea, videointerfon rulouri ...

2140 EUR/m2 | 35 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vânzare apartament 1 cameră  ultracentral Piata Sf. Gheorghe
9
2

De vânzare apartament 1 cameră ultracentral Piata Sf. Gheorghe

De vânzare apartament situat la etajul unu al unei cladiri istorice in Piata Sf Gheorghe(colt cu Piata Libertatii). Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

Vand apartament cu o cameră, 36 m, decomandat, zona Dâmbovița

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 1 cameră zona calea Sagului -Girocului
8
2

Vând apartament cu 1 cameră zona calea Sagului -Girocului

Vând apartament cu o cameră la parter,în bloc ANL ,situat pe strada Ioachim Miloia nr 52 din între zona Calea Sagului și Girocului aproape de Liviu Rebreanu ,Timișoara ,având suprafața utilă de 43,24 mp constând dintr-un hol de intrare de 2.81 mp,urmat pe dreapta de o cameră mare de 27,70 mp ,împărțită ...

1605 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră   Premium Residence, Calea Urseni
5

Apartament 1 Cameră Premium Residence, Calea Urseni

Apartament 1 cameră de vânzare | Complex Premium Residence Calea Urseni Apartament 1 cameră, 40 mp, situat în Complex Premium Residence, cu acces din Calea Urseni. Ideal pentru locuit sau investiție zonă modernă, liniștită, cu acces rapid către oraș. Dotări & avantaje - Cameră spațioasă ...

2194 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție
10
11

Studio + Curte 41 mp | Parter | Zona Bălcescu | Investiție

Proprietar vând Studio + Curte 41 mp, situat la parterul unei clădiri cu doar 4 apartamente, într-o zonă liniștită din cartierul Bălcescu. Imobilul se află la câteva minute de universități, mijloace de transport, magazine și la aproximativ 10 minute de centrul orașului. Apartamentul a fost renovat ...

2396 EUR/m2 | 25 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera mobilat si utilat la cateva minute de Uzina de Apa.
8
2

De vanzare apartament cu 1 cameră cu o suprafata de 37 mp, în bloc nou , anul construcției 2019, bucătărie, baie, hol, balcon, complet mobilat și utilat! Mobilier făcut la comandă, electrocasnice, climă. Pret. 79500 euro Telefon. 0723674418

2149 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea