Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8
12
5

Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8

Apartament cu 2 camere Suprafata totala - 41,23 mp Living - 19.17 mp Dormitor - 9.74 mp Bucatarie - 6.08 mp Baie - 2.70 mp Balcon - 3.22 mp An constructie - 1960 Etaj 8 Vedere catre Parcul Cismigiu, Catedrala Nationala si Palatul Parlamentului Centrala ternica proprie

2712 EUR/m2 | 42 m2

Sala%25252525252bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
11

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ofer spre Vânzare Apartament 2 Camere 51MP Bloc 2020 Metrou Jiului
10

Proprietar Ofer spre Vânzare Apartament cu 2 Camere la etajul 3 Finisat la Cheie-Mobiliat Bloc NOU 2020 Suprafața Utilă 51MP Apartamentul 48MP Balcon 3mp Apartamentul dispune de toate actele! Adresă Imobil Str Munteniei nr 17-17B Colţ Surorilor Zonă Bucureștii noi Parc Bazilescu -Piaţa 16 Ferbruarie -Metrou ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand apartament 2 camere zona Gorjului
8

Vand apartament 2 camere zona Gorjului

Vand apartament 2 camere zona Gorjului,cartier Militari. Apartamentul este semi-mobilat,apa curenta,gaze,curent,termopan,gresie,parchet,se vinde exact cum se vede in poze. Zona este una extrem de buna,5 minute de metrou,statie autobuz,piata. Langa bloc exista scoala (spre finalizare renovare),gradinita ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2051 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Proprietar 2 camere 2 minute metrou Favorit AFI Cotroceni Dr Taberei renovat total nou
8
3

Vand un apartament de 2 camere, fara comision, pe strada Sibiu, vis a vis de Petrom, la 2 minute de mers pe jos fata de statia de metrou Favorit si la 3 minute de AFI Cotroceni. Apartamentul este nou, renovat complet anul acesta de la placa, si enumerez: - instalatie electrica noua, cu doze prize si ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului
8
1

Okazie , apt 2 cam , metrou Tineretului

Exclus agențiile imobiliare !! Apt cu 2 camere pe bd Dimitrie Cantemir nr 18 Etaj 5 7 Bloc 1963 (fără risc seismic ) Bloc reabilitat și anvelopat Suprafața 47 m2 Se vinde complet mobilat și utilat ! Preț 110.000 euro. Preț fix !

2340 EUR/m2 | 47 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vand apartament 2 camere
10
2

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat 2 camere et.7 din 8 ,mobilat parțial, an 1982 nu colaborez cu agenții. Electrica noua făcută din cupru ,masina de spalat ,cuptorul ,masina de spalat vase individual . prize mari cu internet și tv pe cele 2 dormitoare plus bucatarie. Sapă turnată în toată casa. Eliberare sfârșitul ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

 Proprietar Vanzare Închiriere  Parcare Subterana
10
1

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare Subterana

INVESTIȚIE LOCUINȚĂ@ IANCU NICOLAE Vând Studio de LUX în Residence5, la doar 200m de Pădurea Băneasa! Mai mare decât multe apartamente de 2 camere! TOP 5 AVANTAJE: Spațiu imens: 73 mp construiți (42 mp utili + terasă de 10 mp). Parcare Subterană: Poziție strategică lângă lift.(25000) Calitate: ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Vând apartament 2 camere
10

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere cu boxă subsol si loc parcare. Cu centrala termica proprie complet mobilat ..bloc anvelopat.

2000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
91

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
10
11

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - Huedin Nr 1, bloc 3 - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1961 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
7

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere magazinul bucur obor
10
1

Apartament 2 camere magazinul bucur obor

Propietar,Vând apartament cu 2 camere decomandat 55.4 mp renovat complet, bloc fără risc seismic din anul 1975 deasupra magazinului Bucur Obor la etajul 2 din 10 cu doua balcoane mari la bucatrie si pe toata lungimea dormitorului si a salonului, posibilitate de montare centrala termica proprie, în zona ...

2544 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Proprietar, vand ap 2cam+parcare, 23 min metrou 10minspital Fundeni ratb 253 282 ideal invest.
8
4

Proprietar, vand apartament cu 2 camere gata de utilizare, utilat si mobilat, curat, balcon, bucatarie separata, etaj 2 din 3, bloc 2013, Colentina Fundeni, in apropiere de spitalul Fundeni. Nu a fost dat in chirie. Te muti direct in el. Dotari: masina spalat rufe, aer conditionat Daikin 12000 btu, uscator ...

1929 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

str COVASNA ap 2 cam cf 1 dec 7 10
1
1

str COVASNA ap 2 cam cf 1 dec 7 10

intre bld ALEXANDRU OBREGIA și BRANCOVEANU vă oferim la vânzare pe str COVASNA un ap 2 cam cf 1 decom 51 mp situat la etj 7 10 intr-un bloc reabilitat termic din 1971 liber și curat la 87900 euro

1724 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere zona Titan, complex Rasarit de Soare
10
3

Apartament de vanzare 2 camere, zona Titan, situat pe Rebreanu Liviu, Ansamblul Rasarit de Soare, 58mp2 + 2 balcoane 6mp2, dormitor, baie, living spatios, complet renovat, in apropiere Auchan Titan, Lidl, mijloace de transport m Titan, 1 Decembrie, linii autobuz, tramvai

2276 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Titan Salajan
9

Vand apartament 2 camere Titan Salajan

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, intr-un imobil construit in anul 1972, amplasat la etajul 4 10. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp + balcon de 4 mp. Instalatia electrica este schimbata integral. Blocul este reabilitat termic si este situat in zona Nicolae Grigorescu Salajan Titan, sector ...

2107 EUR/m2 | 56 m2

Sector 3, Bucuresti

Aviației , Șoseaua Nordului- Str.Al.Șerbănescu

Aviației , Șoseaua Nordului- Str.Al.Șerbănescu

2 camere confort 1 ,Aviației (Șos. Nordului- str. Al. Șerbănescu), de la particular, strict bloc nou, caut.

4400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament  Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz
8
4

Apartament Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz

Direct de la proprietar: Apartament 2 camere semidecomandat, nemobilat, curat, gata de renovare dupa gustul cumparatorului, in bloc vechi de caramida ( an constructie -1964),reabilitat energetic, etaj 9 din 10 (cu spalatorie deasupra) Locatie ideala - Acesibil tuturor mijloacelor de transport in comun, ...