Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
3

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Baba Novac   Dristor
8
3

Apartament 2 camere Baba Novac Dristor

Baba novac nr 13, et 6 10. SUNT DIRECT PROPRIETAR. Instalatii electrice si sanitare schimbate. Tevile comune ale blocului schimbate. Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, 52 mp, etaj 6 10, bloc reabilitat termic, constructie 1968, scara civilizata, curata, luminosa. Bloc perpendicular pe ...

2210 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Proprietar | 2 Camere Decomandat | Călinești 12, Berceni | Renovat & Terasă Nouă
9
1

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Berceni (Aleea Călinești nr. 12), Sector 4, într-un bloc de 4 etaje, într-o zonă foarte liniștită și plină de verdeață. De ce să alegi acest apartament? Stare Tehnică Impecabilă: Renovare recentă completă. Au fost schimbate integral instalația electrică și rețeaua ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament elegant 2 camere | Bucureștii Noi   lângă parc & metrou | bloc boutiq
5

Apartament elegant 2 camere | Bucureștii Noi lângă parc & metrou | bloc boutiq

Un apartament care se diferențiază prin lumină, spațiu și echilibru situat într-una dintre cele mai apreciate zone din nordul capitalei, în imediata apropiere a Parcului Bazilescu și la doar 7 minute de metrou. Caracteristici: - 67,3 mp utili + balcon închis 3 mp - Living generos cu bucătărie ...

2672 EUR/m2 | 67 m2

Bucureștii Noi, Sector 1, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
12

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
3

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4
5
2

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2 semidecomandat intr un bloc reabilitat termic,curat,cu lift nou! Apartamentul necesita mici sau mari transformări in funcție de dorința fiecaruia ,de aceea cea mai buna descriere este a fiecăruia după vizionare!Prețul este de 58700e ușor discutabil!

1631 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Proprietar!Brancoveanu 2 camere 5 8 61mp 4 minute de METROU SI PARC MOBILAT LUMINOS( orientareVEST)
9

Imobilul este in stare buna. Etajul 5 8 la care este situat, anul de constructie 1986 tipul de compartimentare (decomandat) si apropierea de parc si metrou sunt atuurile apartamentului. De asemeni, beneficiaza de facilitatile zonei: locuri de joaca pentru copii; gradinite; scoli; facultati; locuri de ...

2377 EUR/m2 | 61 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vânzare
7
1

Apartament de vânzare

Bloc reabilitat 2025.Etaj 9 10. Mobilat, utilat. Se vinde exact cum este in foto. Particular. Fără comision.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Ultra central, ap.2 camere renovat si utilat
10
25

Ultra central, ap.2 camere renovat si utilat

Apartamentul pus la vanzare este complet renovat si utilat. Apartamentul este intr-un bloc solid, cu lift, la etajul 5 din 8 - are balcon mare inchis cu termopan, este luminos si are ferestre atat la baie cat si la bucatarie. Are parchet in camere, centrala proprie de apartament si multe dulapuri in ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 2 camere, B-dul Timișoara (Valea Largă), Sector 6
5
5

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, cu aer condiționat, mobilat și utilat, situat la etajul 4 din 5, în bloc nou din anul 2020, cu suprafața utilă de 50,50 mp plus terasa de 7,13 mp. Încălzirea este în pardoseală cu centrală proprie. Apartamentul este situat într-un complex rezidențial ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament doua camere decomandat confort 1 51 mp
7
8

Apartament doua camere decomandat confort 1 51 mp

Vând apartament cu doua camere decomandat confort 1, București sect 5 str garoafei nr 136, 51 mp, et 1 din 2, curte interioara privata, acces supravegheat , 2018 construcție, centrala termica proprie, ac, semimobilat, 5 min piata Rahova, statie autobuz 227 in poarta bloc

1529 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

apartament mega mall( propietar) vând
10
3

apartament mega mall( propietar) vând

Proprietar , vand apartament 2 camere, decomandat, etaj 9 din 10, bloc reabilitat, 49,76 mp utili, 7,87mp balcon, suprafață totală 57,63 mp , blocul este construit în anul 1978, detin loc parcare. Apartamentul este spatios, compartimentare bună, calduros(nu se afla pe colț). Nu se afla la stradă principala ...

2512 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Dr. Taberei
5
4

Apartament 2 camere Dr. Taberei

Particular.Nu doresc colaborare cu agenții imobiliare. De vânzare apartament 2 camere, confort 1, situat în cartierul Dr. Taberei, Valea Roșie. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10, este de tip circular, suprafata aprox. 46mp. Apartamentul necesita renovare. Imbunatatiri: gresie , faianță, termopane, ...

1783 EUR/m2 | 46 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Zona TITAN premium | Balcon 10m | 60mp total
10

Zona TITAN premium | Balcon 10m | 60mp total

Cea mai râvnită locație din Titan: o pânză albă pentru un cămin de revistă, chiar lângă Metrou și Parc IOR. Situat în inima cartierului Titan (Liviu Rebreanu 6), acest apartament reprezintă o oportunitate rară pentru cei care caută locația perfectă și spațiu exterior generos. Apartamentul se vinde nerenovat, ...

2426 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat
5
13

Apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta, Nr. 1, Bl. 34, Et 4 11, vis a vis de Spotalul Sfantul Pantelimon, bloc din 1974, are aprobata reabilitarea termica urmand sa intre in proces de reabilitare, 41 mp, recent renovat, parchet nou, gesie noua, prize si intrerupatoare noi Panasonic, ...

1537 EUR/m2 | 41 m2

Sector 2, Bucuresti

vand apt 2 camere
5

vand apt 2 camere

Proprietar, vand apt. 2 camere, str. Jean Steriade , sect.3 , Bucuresti,decomandat, parter 4 , nu necesita renovari, accept credit.

2136 EUR/m2 | 44 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7
2

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament  2 camere  Titan
9
3

Apartament 2 camere Titan

Apartament 2 camere Titan lângă gura de metrou 1 decembrie 1918 Bloc 1975 Este Reabilitat Etajul 6 10 Este Renovat recent ncu materiale de calitate preț 119000euro Telefon

2380 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

apartament 2 camere decomandat Stefan Cel Mare
8
2

apartament 2 camere decomandat Stefan Cel Mare

Apartament 2 camereStefan Cel Mare decomadat foarte spatios si bine configurat se vine mobilat utilat complet renovat loc parcare bloc reabilitat , scara renovata at calduros iarna si racoros vara camere supravegheat se accepta credit

3140 EUR/m2 | 57 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând apartament decomandat,mobilat,etaj demisol,Str Aleea Mizil 59-61, Ozana,Titanul Nou
8
7

Apartament decomandat, 46 m2, 2 camere d+s,hol,baie și bucătărie. Etaj demisol, în bloc de 3 etaje plus demisol. Zona Ozana, strada Aleea Mizil 59-61. Apartamentul se vinde mobilat complet, + AC marca Gree, Centrală proprie marca Ariston, geamuri termopan. La 10 minute de mers pe jos de stația de metrou ...

2098 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare în complex rezidențial!
9
1

Apartament de vanzare în complex rezidențial!

Apartament 2 camere decomandat 65 mp Prelungirea Ghencea loc parcare mobilat și utilat complet Vând apartament cu 2 camere situat în zona Prelungirea Ghencea, într-un complex rezidențial modern cu parc privat și spații verzi. Apartamentul are o suprafață de 65 mp, este decomandat, luminos și ...

1854 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

RATE fara banca 2 camere bucuresti UNIRII-Mărășești 63mp et3 4 centrala 2ac g+f+p+um mobilat utilat
10
44

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Marasesti, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea