Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .
1

Apartament de vanzare - 2 camere, 70 m .

Vând Apartament cu 2 camere PIATA ALBA IULIA nr 7, bl I 6, et 8 (din 10), ap 44, pe ROND, sector 3 Anul construcției 1991 Suprafata utila a celor două camere - 68,19 mp, la care se adaugă: baie, hol, bucătărie, cămară, debara, vestibul, balcon. PRET - 250 000 EUR .

3571 EUR/m2 | 70 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
8
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15  metrou, Proiect design interior
10
1

2 camere 52mp, complet renovat 2026, et. 10 10, Tei ,15 metrou, Proiect design interior

Direct proprietar Vindem apartamentul nostru proaspat renovat complet in 2026, in urma unei decizii de relocare. In urma renovarii, au fost aduse urmatoarele imbunatatiri: Decopertare integrala pereti Turnare sapa Inlocuire termopane interioare Schimbare completa instalatie sanitara Schimbare completa ...

2017 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare 2 camere
5
19

Vanzare 2 camere

Giurgiului - (Toporasi), una dintre cele mai cautate zone din Bucuresti, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (scoala gradinita, restaurant pub, mall, parc, hotel, piata, benzinarie, trafic pietonal, supermarket, banca, zona comerciala, autobuz), scoli, magazine, parcuri si centre comerciale. Detalii ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere in Bucuresti

Apartament cu 2 camere in Bucuresti

Doresc sa achizitionez apartament cu 2 camere in Bucuresti, aproape de metrou. Anul de constructie sa fie dupa 1980, iar sectoarele de interes sunt: 1,3,4,6. Rog sa fiu contactat doar de proprietari.

2000 EUR/m2 | 50 m2

1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament 2 camere cu terasa 21 mp Uverturii
10
4

Vând apartament 2 camere cu terasa 21 mp Uverturii

Vând apartament 2 camere cu terasa 21mp bd.Uverturii colt cu Apusului,bloc nou,et4 4,mobilat și utilat,totul nou,stație autobuze in ambele sensuri lângă bloc (178,106,434)tel. Zerosaptedoipatrudoizerounuoptpatrucinci

2250 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

[VÂNZARE] Apartament 2 camere Sector 4, Etaj 2, Anvelopat
10
8

[VÂNZARE] Apartament 2 camere Sector 4, Etaj 2, Anvelopat

Oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în Sectorul 4, o soluție excelentă pentru cineva care dorește să își personalizeze finisajele, având deja realizată partea cea mai costisitoare și dificilă a renovării: infrastructura tehnică. SPECIFICAȚII ȘI DOTĂRI: An:1962 Risc Seismic: RsIII Suprafață ...

1543 EUR/m2 | 46 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere

Propietar vând apartament 2 camere, cf.1, etj.1din 4, construcție 1987, parcare, Lunca Bârzești, sector 4, Sun Plaza- Lacul Văcărești. Pentru vizionare se achita 200 lei, la achiziție se scade suma achitata.

2455 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament lângă metrou Dristor 1
1
2

Apartament lângă metrou Dristor 1

Vând apartament la 20 metri de metrou Dristor 1, suprafață utilă 46 metri pătrați,an 1966, necesită renovare completă, preț 70000 euro!

1522 EUR/m2 | 46 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

4 camere Ferdinand Gara Obor 15 min Metrou Iancului Nevesita Renovare doaf Cash
10

Ferdinand in apropiere de Gara Obor Necesita renovare Etaj 1 din 3 4 came4e 100mp utili Colaborez cu Agentii imobiliare

1350 EUR/m2 | 100 m2

Sector 2, Bucuresti

Vânzare apartament 2 camere - Gorjului
5
5

Vânzare apartament 2 camere - Gorjului

Vând apartament cu 2 camere, 51 mp utili, situat la etajul 1 din 10, într-un bloc construit în 1980, aflat la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Gorjului. Dotări și îmbunătățiri: - Termopane la balcon și în camere - Aer condiționat în sufragerie - Parchet în camere - Gresie în ...

2333 EUR/m2 | 51 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere situat pe bulevardul Constantin Brâncuși nr 5
5

Apartament 2 camere situat stradal pe Bld Constantin Brâncuși Nr 5,între biserica de la Potcoava și cinema Gloria.Vederea este spre parc IOR apartamentul se vinde mobilat și utilat complet masina de spălat,frigider, cuptor, plită,pat rabatabil pe perete bloc reabilitat termic loc de parcare ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere bloc 2008 zona Dristor
5
13

Apartament 2 camere bloc 2008 zona Dristor

Apartament Modern cu 2 Camere Confort și Dotări Premium De vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă accesibilă, ideal pentru cei care caută o locuință "la cheie", gata de mutare, dotată cu absolut tot ce este necesar pentru un stil de viață modern. Caracteristici Principale Configurație: ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand ap 2 camere
5
4

Proprietar vand ap 2 camere

Proprietar, vand ap 2 cam,60 mp,loc de parcare, se vinde mobilat. Preț 98000 euro

1633 EUR/m2 | 60 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament cu doua camere situat ultracentral
9
9

Apartament cu doua camere situat ultracentral

Etaj 2 din 3, suprafata utila 70 mp. Centrala proprie prin condensare, geamuri termopan cu aluminiu, pervaz în interior din marmură. Blocul se află vis a vis de Chocolat și la 10 metri de restaurant La Mama

2571 EUR/m2 | 70 m2

Sector 1, Bucuresti

B-dul Constantin Brancoveanu, str. Lamotesti, vanzare apartament 2 camere semidecomandat
10
1

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, B-dul Constantin Brancoveanu, strada Lamotesti, suprafata 36.02 mp, etaj 3 din 4, gresie, faianta, parchet, bloc reabilitat termic si toate conductele pentru partile comune sunt schimbate. Ferestrele din termopan ale apartamentului se afla pe rasarit, vara ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand apartament Prelungirea Ghencea
9

Vand apartament Prelungirea Ghencea

Vă prezentăm spre vânzare un apartament de 2 camere premium, complet mobilat și utilat, situat în zona Prelungirea Ghencea 161B ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Proprietatea se remarcă prin design modern, compartimentare eficientă și dotări smart care oferă un plus real ...

1857 EUR/m2 | 63 m2

Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 2 camere, etaj 3 4, semidecomandat, parcare, sector 5, București
7
7

Vând apartament 2 camere, 3 4 semidecomandat, parcare, grădină spate bloc, sector 5, zona între Malcoci și Șoseaua Sălaj.

Sector 5, Bucuresti

Margeanului Școala 124
10
5

Margeanului Școala 124

Bloc din 1987,reabilitat recent ,apartament decomandat ,living 21 ,bucatarie mare ,liber,stare f bună, centrală proprie,se acceptă credit

1536 EUR/m2 | 56 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vânzări 2 camere 26

Vânzări 2 camere

Ion Mihalache primarie sector 1 ap în vila cu intretinere mica are centrala parter +etaj1 2 cu 2 grupuri sanitar 58 m.p. intrare separata din curte Ocazie preț 98800euro În aceiași vila mai avem încă un ap de vânzare 3 cam 121000și o pivnita 5500 contoare individualebpt tot : apa și curet start, ...

2016 EUR/m2 | 49 m2

Sector 1, Bucuresti

apartament 2 camere drumul taberei auchan
5
2

apartament 2 camere drumul taberei auchan

apartamentul luminos,este situat la 10 minute de mers pe jos de metroul râul doamnei,5 minute de parcul drumul taberei,6 minute de complexul comercial drumul taberelor(auchan,etc)grădiniță școala și liceu,orientarea este spre sud

2222 EUR/m2 | 54 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea