Apartamente 2 camere

Nicolae Grigorescu Metrou,
8

Nicolae Grigorescu Metrou,

ap. 2 camere decomandat, balcon, situat la 5 min. de metrou si mijloacele de transport in comun, in curs de reabilitare, etaj 4 din 8, sup. utila 52 mp si logie 4 mp, bloc 1985, se vinde mobilat si utliat asa cum este prezentat, liber, se accepta credit,

2308 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Bld. Brâncoveanu, apartament 2 camere, renovat recent, totul nou, mutare rapida
7

Apartament 2 camere pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura este completa, ...

1973 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
6
145

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Se vinde apartament decomandat de 2 camere, 60 mp utili, etaj 2 8, bloc finalizat în 1987. Living generos cu ieșire în balcon, dormitor matrimonial, bucătărie mare cu cămară. Poziționare excelentă, la 5 minute de Parcul IOR și stația de metrou Titan.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral - Bulevardul Unirii
9

Apartament 2 camere ultracentral - Bulevardul Unirii

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe Bulevardul Unirii, intr-o zona ultracentrala si foarte cautata, la doar 5 minute de mers pe jos de Unirea Shopping Center si de statia de metrou Piata Unirii. Apartamentul este situat la etajul 3 din 7 intr-un bloc solid din beton, construit ...

3603 EUR/m2 | 58 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

8090 Apartament 2 camere B dul Ion MIhalache( fost 1Mai)
8
1

8090 Apartament 2 camere B dul Ion MIhalache( fost 1Mai)

8090 Apartament 2 camere B dul Ion MIhalache ( fost 1Mai) Apartament 2 camere curat, luminat, cu suprafata de 48 mp, renovat total 2024, aflat la 8-10 min. de Statia de Metru si Piata Grivita si la 5 min. de statia mijloacelor de transport in comun aflat intr un bloc izolat termic si amplasat pe mijloc, ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

ion mihalache, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere Berceni - Oltenitei - Centrala Proprie
9

Apartament 2 Camere Berceni - Oltenitei - Centrala Proprie

Avem apartamentul perfect pentru tine! Iata si motivele: Are un aer foarte calduros si primitor! Este izolat termic exterior, este calduros iarna si racoros vara, are tamplarie de buna calitate, balcon inchis si centrala proprie! Situat la etajul 1 din 8, beneficiaza de serviciu curatenie scara, supraveghere ...

1870 EUR/m2 | 46 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

brancoveanu lamotesti 1

brancoveanu lamotesti

2 camere decomandat cf 2,etaj 3 10,parchet,termopan,liber,intabulare ,43 mp

1593 EUR/m2 | 43 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea  apartament 2 camere de vanzare
10

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea apartament 2 camere de vanzare

Galaxy Imob va propune spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Taberei Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 Camere Soseaua Giurgiului Cod  211
9
3

Apartament 2 Camere Soseaua Giurgiului Cod 211

VANZARE APARTAMENT 2 CAMERE SOSEAUA GIURGIULUI VI 211 - Apartament 2 camere Soseaua Giurgiului - amplasarea excelenta pe strada Toporasi - la cateva minute de mijloacele de transport - An de constructie 2013 - suprafata utila de 48 mp. - et 2 al unui bloc cu 4 etaje - este semidecomandata, ...

1310 EUR/m2 | 48 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Metrou 1 Decembrie  2 Camere
4
2

Metrou 1 Decembrie 2 Camere

Apartament cu 2 camere de vânzare. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă, ce permite amenajarea facilă și adaptarea spațiului în funcție de stilul și nevoile viitorului proprietar. Poziționat într-o zonă verde și aerisită, apartamentul oferă un echilibru ...

1594 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament Berceni - Dimitrie Leonida - 5 Min Metrou - Parcare
9
1

Avem apartamentul perfect pentru tine! Iata si motivele: Este complet mobilat si utilat . Are un aer foarte calduros si primitor! Este calduros iarna, racoros vara, izolat termic exterior, termopane de buna calitate, rulouri exterioare la geamuri si centrala proprie! Situat la Parter din 3 fara balcon, ...

2000 EUR/m2 | 44 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere - Romancierilor - Etaj 2
10

2 Camere - Romancierilor - Etaj 2

Pentru mai multe poze si tur360 accesati vib.ro VIB Imobiliare vă prezintă în exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil cu 9 niveluri, în zona Romancierilor, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou. Locuința se află într-un bloc anvelopat și beneficiază de ...

2422 EUR/m2 | 45 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Prelungirea Ghencea
10

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Prelungirea Ghencea

Galaxy Imob va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Tabere Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe activitati ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere în celebra casă Maria Tănase, str. Popa Nan
8
3

ID CP3065205 Îți prezentăm o proprietate rară, situată într-una dintre cele mai frumoase clădiri interbelice din București – casa Maria Tănase, pe strada Popa Nan, în zona Pache Protopopescu. Construit în 1943, imobilul este semnat de arhitectul George Damian și impresionează prin arhitectura sa deosebită ...

1307 EUR/m2 | 42 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 Camere Semidecomandat Bd.Alexandru Obregia
6

Apartament 2 Camere Semidecomandat Bd.Alexandru Obregia

Apartament 2 camere Bd.Alexandru Obregia, semidecomandat, etaj 6 din 10, suprafata 50 mp, an constructie 1977. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, geam la baie. Blocul este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea