Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
9

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio - Mobilat Utilat - 15 min Metrou Aparatorii Patriei
8
7

Studio de vânzare Drumul Crețeștilor Etaj 3 3 (fără lift) | Construcție 2017 Detalii studio: Suprafață totală: 43,03 mp Etaj: 3 din 3 Pod deasupra pentru depozitare Se vinde mobilat și utilat (fără televizor) Locație: La doar 15 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida Zonă ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
PROMOTIE Apartament 2 cam, Auchan - Iuliu Maniu, Envogue Residence, ANSAMBLU VERDE
19
28

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1839 EUR/m2 | 58 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
COMISION 0%| Bucurestii Noi  | 2 Camere | Centrala | Parcare
17
3

COMISION 0%| Bucurestii Noi | 2 Camere | Centrala | Parcare

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Doi Cocosi. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, finalizat in anul 2008, avand o suprafata utila de 61,54 mp. Imobilul se afla ...

2356 EUR/m2 | 62 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady   Nicolae Teclu
10

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...

2800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea