Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartment cochet 2 camere Apusului mobilat complet la 12 min de Metrou Păcii
9
2

✨ Apartament spațios și cochet 2 camere | 66 mp | Mobilat & utilat complet | Zona Apusului – Militari ✨ Vă prezentăm un apartament elegant și spațios, situat într-o zonă liniștită și apreciată din Militari – Apusului. Cu o suprafață generoasă și o compartimentare eficientă, această proprietate oferă ...

2030 EUR/m2 | 66 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 cam, decomandat, bloc cu lift, 1 minut de metrou Dimitrie Leonida, Zona Superba!!!
8
1

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Gata de mutare - Luica Brancoveanu
16
6

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 55.10 mp Etaj: 7 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 1 Dormitor spațios 1 Baie complet utilata Bucătărie separată Balcon ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
9

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare apartamente Ferdinand-Gara de est,  bloc nou
20
2

Vanzare apartamente Ferdinand-Gara de est, bloc nou

Va oferim spre vanzare apartamente de 2 camere in bloc boutique nou nout construit, situat in cartierul Ferdinand-Gara Obor In cladirea cu regim de inaltime P+2E+M sunt numai 10 apartamente. Fiecare se vinde cu finisaje de calitate superioara, centrala proprie in condensatie, sanitare, gresie, faianta, ...

2333 EUR/m2 | 51 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Vanzare studio Pod Constanta  Bloc 2012
11
2

Vanzare studio Pod Constanta Bloc 2012

Va propunem spre vanzare un studio , semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Pod Constanta, zona Strada Amintirii, , intr-un imobil construit in anul 2012 , disponibil la etajul 5 din 5, cu lift Apartamentul are suprafata utila de 37 mp si suprafata totala de 39 mp, cu centrala proprie si parcare ...

2430 EUR/m2 | 37 m2

chitila, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand
11
1

Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere complet renovat, situat in cartierul Ferdinand ,zona Horei, intr-un imobil, construit in anul 1910, confort 1, semidecomandat, etaj demisol din 3, avand suprafata utila de 80 mp si Centrala termica proprie. Idea apartament sau firma Pret negociabil ID: ...

1600 EUR/m2 | 80 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc mic, Polona
10
2

Vanzare apartament 2 camere, bloc mic, Polona

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Polona, zona str. Paul greceanu, intr-un imobil construit in anul 1940 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 39 mp si suprafata totala de 43 mp. Apartamentul a fost complet renovat, are centrala ...

1792 EUR/m2 | 39 m2

polona, Sector 2, Bucuresti

 Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 – Postalionului 
3

 Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 – Postalionului 

Apartament 2 camere decomandat | Sector 4 ndash; Postalionului Compartimentare moderna, etaj intermediar si acces rapid catre mijloacele de transport ndash; o alegere foarte buna atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Zona Postalionului ndash; Sector 4 STB la doar 1 minut ??????????????? ...

1952 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
1

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat  Loc de parcare  Grand Kristal
12

Apartament 2 camere decomandat Loc de parcare Grand Kristal

Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Suprafata generoasa de 67 mp, cu compartimentare eficienta, ideala pentru locuire confortabila. Luminos si aerisit, ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere  Mobilat si utilat  Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min
12

Apartament 2 camere Mobilat si utilat Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 3 Apartament modern cu 2 camere, situat in Sectorul 3, zona Drumul Gura Putnei, intr-un imobil construit in anul 2018. Apartamentul este pozitionat la etajul 3 din 4, intr-un bloc cu lift, si are o suprafata utila de 47 mp si o suprafata totala de 60 mp. Se ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 5min Metrou Berceni – Mobilat si utilat