Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere DECOMANDAT in Militari-Iuliu Maniu, ANSAMBLU VERDE
17
17

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1866 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC
9

2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Straulesti, la 3 statii de autobuz pana la statia de metrou Straulesti. Statia de autobuz se afla in fata blocului. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift, regim de inaltime ...

1956 EUR/m2 | 89 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Complexul Felicity este localizat langa padurea Baneasa la cca 150m si detine paza proprie cu intrare selectiva. Detine 2 locuri de joaca utilate pentru copii si un teren de sport. Apartamentul are: centrala proprie, dresing atasat dormitorului, baie plus un grup sanitar,terasa inchisa 10 mp inclusa ...

1792 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...

1121 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%
6

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1115 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator-Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...

1942 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern |Finisaje Premium| Încălzire Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1884 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...

1690 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Gradina Finalizat -Mutare Rapida
9

Apartament 2 camere cu Gradina Finalizat -Mutare Rapida

Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ TikTok - Best Expert Imobiliare Descoperă confortul unui ...

2103 EUR/m2 | 45 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat cu Parcare si Geam Baie la 2 min STB - Finalizat
11

Apartament de 2 camere, decomandat cu geam la baie situat la etajul 1 din 4 cu lift, bloc finalizat, amplasat într-o zonă liniștită, ferită de agitația urbană, ideală pentru locuit. Orientat Sud - ceea ce asigură lumină naturală din plin pe parcursul zilei, contribuind la un ambient plăcut și costuri ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 98.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu ...

1754 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1526 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea