Apartamente 2 camere

Promovat
Vanzare apartament Dristor-Mihai Bravu-Kaufland
9

Vanzare apartament Dristor-Mihai Bravu-Kaufland

Compania Imobiliara Apulum94 va propune spre cumparare un apartament de 2 camere, spatios si luminos, decomandat, amenajat cu gresie, faianta, parchet, termopan, situat in zona Dristor la etajul 8 al unui bloc cu 10 etsje. Blocul reabilitat termic a fost construit in anul 1984. Apartamentul are o ...

2185 EUR/m2 | 54 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei 2 camere, 38mp, decomandat, 5/10, bloc reabilitat, metrou aproape
13

Apartament de 2 camere, decomandat, 38 mp, situat la etajul 5/10 într-un bloc reabilitat termic, bine întreținut, cu lift nou și supraveghere video. Se vinde mobilat și utilat complet (frigider, cuptor, plită, mașină de spălat, aer condiționat). Vedere neobturată către est, lumină naturală plăcută. Zonă ...

2042 EUR/m2 | 36 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere mobilat Militari Residence
8
2

Apartament 2 camere mobilat Militari Residence

**COMISION 0%** Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Militari Residence, pe strada Tineretului nr. 35 bis, într-o zonă accesibilă și bine dezvoltată. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, oferind un echilibru ideal între confort și accesibilitate. Compartimentarea este practică, ...

1781 EUR/m2 | 37 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat Drumul Taberei, Valea Doftanei,  Brancusi
6
1

Apartament 2 camere, mobilat Drumul Taberei, Valea Doftanei, Brancusi

Agentia Imobiliara Apulum 94 va ofera spre vanzare Apartament 2 camere in Cartierul ANL Brancusi , drumul Valea Doftanei Locuinta are o suprafata generoasa, 47,5 mp , tamplarie PVC cu geam termopan. Apartamentul este pozitionat la etajul 1 al unui bloc cu 4 niveluri, constructie 2008, bloc amplasat ...

1813 EUR/m2 | 48 m2

Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Bulevardul Alexandru Obregia nr. 40 Berceni
8
4

apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Dorobanti,Strada Floreasca
4
10

Garsoniera Dorobanti,Strada Floreasca

Vand garsoniera Dorobanti,str Floreasca,demisol,12 mp,curte comuna,intrare separata.termopane,parchet,centrala pe gaz.intr o cladire cu un etaj.Proprietar. 38000 euro.Punct de reper Liceul Alexandru Vlahută.

2000 EUR/m2 | 12 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament
10

Vanzare apartament

Apartament 2 cam confort sporit, imbunatatiri, etj 3 10, Lujerului, Mall, stradal, (vedere spate),statia de metrou, Armata Poporului.Pret discutabil.

2034 EUR/m2 | 59 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

apartament 2 camere
10
8

apartament 2 camere

nu necesita investiție se vinde mobilat curat bloc 2015 centrala proprie suprafata utila 49 mp cu balcon etaj 2 din 4 parcare inclusa nu de la adp adresa aleea surianu 4 ferentari

1214 EUR/m2 | 49 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

inchiriez ap doua camere cf1
10
1

inchiriez ap doua camere cf1

Inchiriez ap doua camere mobilat complet zugravit recent .zona Piata Progresu doua stati de tranvai pana la Metrou Eroi Revolutiei. Blog renovat curat etaj 2 7 Ap este liber .

8 EUR/m2 | 55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Skylight apartament 2 camere vind cesiune
15

Skylight apartament 2 camere vind cesiune

Vind cesiunea unui apartament in unul dintre cele mai inovatoare proiecte rezidentiale din Bucuresti, situat in zona istorica Obor. Proiectul combina designul urban modern cu facilitati premium si un concept sustenabil, fiind primul ansamblu din oras care ofera piscine infinity pe acoperis. Vind cu ...

2787 EUR/m2 | 61 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

vinzare ap.2 camere sos. Oltenitei sector 4 Bucuresti 2

vinzare ap.2 camere sos. Oltenitei sector 4 Bucuresti

ap.doua camere,semidec.utilat compet,mobilat complet,centrala proprie de doi ani,suprafata utila 46 m,necesita renovare,anvelopat recent fara probleme juridice,taxe la zi.

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Prelungirea Ghencea
10

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Prelungirea Ghencea

Galaxy Imob va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Tabere Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe activitati ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

2 camere, Lujerului, Bloc nou  Parcul Liniei
8
1

2 camere, Lujerului, Bloc nou Parcul Liniei

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spațios și luminos, situat în imobilul de referință construit în 2016 , la doar câteva minute de metrou Lujerului. Apartamentul este situat la etajul 9 din 12, oferind o vedere panoramică superbă asupra zonei, fără ...