Apartamente 2 camere

Promovat
2 camere Aviatiei Herastrau Baneasa I Premium Mobilat Utilat Designer
17

Va ofer spre vanzare apartament premium cu 2 camere, situat in Aviatiei, in Complexul Aviatiei Park, aproape de Parcul Herastrau, in zona de Nord a Bucurestiului, langa zona de business / corporate. Locatie excelenta in complex! Disponibilitate imediata! COMISION agentie 0%I Gata de mutare - mobilat ...

4524 EUR/m2 | 42 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere mobilat Militari Residence
8
1

Apartament 2 camere mobilat Militari Residence

**COMISION 0%** Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Militari Residence, pe strada Tineretului nr. 35 bis, într-o zonă accesibilă și bine dezvoltată. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, oferind un echilibru ideal între confort și accesibilitate. Compartimentarea este practică, ...

1781 EUR/m2 | 37 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Grand Kristal Residence / Metalurgiei
10

Apartament 2 camere Grand Kristal Residence / Metalurgiei

Apartament 2 camere, ~52 mp + 3 balcoane – Grand Kristal Residence, parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul Grand Kristal Residence, zona Metalurgiei, la etajul 4 din 10, într-un imobil nou construit în 2023. Proprietatea se vinde complet mobilată ...

2441 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Dorobanti
8
1

Apartament 2 camere decomandat Dorobanti

Vânzare apartament 2 camere Dorobanti, situat într-o zonă de top, oferind liniște și acces facil către toate punctele de intere. ​ DATE TEHNICE: ​Compartimentare: Decomandat (confort sporit) ​Etaj: Parter / 10 (vedere integrală spre spate, către spațiu verde) ​Stare Bloc: Reabilitat termic, fără risc ...

3125 EUR/m2 | 40 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Piata Muncii-strada Campia Libertatii
14
13

Piata Muncii-strada Campia Libertatii

Muncii-strada Campia Libertatii etaj 10 10,decomandat 58mp,bloc 1980,reabilitat termic,Risc seismic 2,curat,imbunatatiri,nemobilat,liber,acte la zi,scara curata,zona linistita. Acces metrou Piata Muncii 10 minute. Comision cumparator 1,5%

1379 EUR/m2 | 58 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea  apartament 2 camere de vanzare
10

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea apartament 2 camere de vanzare

Galaxy Imob va propune spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Taberei Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Ap 2 camere   2 balcoane Ghencea Cooperativei etaj 2   4 mobilat
9
2

Ap 2 camere 2 balcoane Ghencea Cooperativei etaj 2 4 mobilat

Exclusivitate Comision 0 Apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața utilă de 51 mp, la care se adaugă 2 balcoane cu o suprafață totală de 12mp. Total 63mp Proprietatea este situată la etajul 2 din 4 într-un bloc modern, finalizat în 2022. Caracteristici imobil: Parcare inclusa in pret Construcție ...

1794 EUR/m2 | 63 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare
1
4

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare 49 mp Mobilat Zona linistita Bloc anvelopa

153 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

13 SEPTEMBRIE, Marriott, Catedrala Mantuirii Neamului
1
6

13 SEPTEMBRIE, Marriott, Catedrala Mantuirii Neamului

13 SEPTEMBRIE, Marriott, Catedrala Mantuirii Neamului Vand Apartament 2 Camere, Decomandat, Situat La Etajul 1 Al Unei Vile, Suprafața De 60 Mp. Acesta Include: Bucătărie, Camara, Baie, Hol, Living, Dormitor, 2 Balcoane, Cameră De Serviciu, O Boxă La Demisol, Oferind Un Spațiu Versatil Si Practic. Finisajele ...

1125 EUR/m2 | 60 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere de vânzare – Floreasca | Ideal investiție Airbnb
13

Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în unul dintre cele mai apreciate cartiere din București – Floreasca, perfect atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier/Airbnb. Apartamentul se vinde exact ca în fotografii, complet mobilat și utilat, pregătit pentru mutare sau închiriere ...

3574 EUR/m2 | 47 m2

floreasca, Sector 2, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Rahova Margeanului bloc reabilitat cu centrala
6

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere cu adevarat deosebit, situat la parter din 8, intr-un bloc reabilitat termic, recent renovat, in zona Rahova Margeanului. Locuinta se vinde complet mobilata si utilata, fiind gata pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare. Impresioneaza ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

9072  Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului
7

9072 Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului

9072 Apartament 2 camere Bucurestii Noi-Laminorului- cu centrala proprie Apartament luminos, in stare buna, orientare est, situat la etaj 3 3 intrun imobil izolat termic si cu pod, deci transfer termic ff mic. A fost construit in 2013 si este situat la 9 min. de Statia de Metrou Laminorului. Zona ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

bucurestii noi, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie
11

Apartament 2 Camere, Zona Iancului, Pozitionare de Exceptie

Apartament 2 camere | Zona Iancului - Bucur Obor | 7 - 10 minute pana la metrou Va prezentam un apartament situat intr-un imobil cu acces rapid catre artere importante ale capitalei, precum Soseaua Mihai Bravu, Bulevardul Ferdinand, Calea Mosilor sau Soseaua Stefan cel Mare si 7-10 minute de mers ...

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2camere super renovat 1

Apartament 2camere super renovat

Vând apartament 2 camere super renovat, totul nou 2026

2679 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând  apartament nou spatios, complet utilat si mobilat, zona linistita. Sect 6-proprietar
10
18

Vând apartament nou spatios, complet utilat si mobilat, zona linistita. Sect 6-proprietar

Vând apartament spatios de lux , nou, complet utilat si mobilat, zona linistita. Mega Image la parter, Lidl la 500 m, scoala in apropiere, precum si div magazine si Auchan .Balcon închis cu geamuri glisante,aer condiționat nou!

2500 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1528 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea