Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in Calea Victoriei nr 1
19

Apartament cu 2 camere de vanzare in Calea Victoriei nr 1

Locatie ultracentrala, eleganta si exclusiva - energie in inima orasului! Descopera un apartament unic, luminos si elegant, perfect pozitionat chiar pe Calea Victoriei nr 1, la 500 m de Metrou Piata Unirii si cativa pasi de cele mai bune restaurante, muzee si zone de promenada. Daca vrei sa ai o proprietate ...

3563 EUR/m2 | 44 m2

Unirii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou Titan
10

Apartament 2 camere Metrou Titan

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, la 2 min de metrou Titan, intr-un imobil finalizat in 1979, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este decomandat si are o suprafata totala de 59 mp. Apartament renovat recent, mobilat, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan aproape de metrou
5
39

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat în zona Titan, Sector 3. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 2 10, bloc reabilitat, construit în 1983. În apropiere se află metrou Titan, parcul și multiple spații comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ocazie zona Cismigiu! Apartament doua camere ultracentral
12

Ocazie zona Cismigiu! Apartament doua camere ultracentral

Terra Estate - primul pas catre acasa! Apartament doua camere, partial mobilat-utilat in zona ultracentral bulevard Mihail Kogalniceanu pozitie ce asigura un randament foarte bun la inchirierea pe teremn scurt.. Compartimentarea interioara este de tip semidecomandat. Apartamentul este situat la etajul ...

2600 EUR/m2 | 45 m2

Kogalniceanu, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7
1

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%
6

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1115 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator-Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...

1942 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern |Finisaje Premium| Încălzire Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1884 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...

1690 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Gradina Finalizat -Mutare Rapida
9

Apartament 2 camere cu Gradina Finalizat -Mutare Rapida

Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ TikTok - Best Expert Imobiliare Descoperă confortul unui ...

2103 EUR/m2 | 45 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat cu Parcare si Geam Baie la 2 min STB - Finalizat
11

Apartament de 2 camere, decomandat cu geam la baie situat la etajul 1 din 4 cu lift, bloc finalizat, amplasat într-o zonă liniștită, ferită de agitația urbană, ideală pentru locuit. Orientat Sud - ceea ce asigură lumină naturală din plin pe parcursul zilei, contribuind la un ambient plăcut și costuri ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%
9

Apartament 2 camere cu parcare /Liviu Rebreanu -Comision 0%

Apartamentul cu 2 camere care dispune si de parcare se afla in Ansamblul rezidential Citadella-Titan care este situat in partea de Est a Municipiului Bucuresti, Sectorul 3, in spatele Hypermarketului Auchan. Accesul se face din Bulevardul 1 Decembrie. Complexul este alcatuit din 2 cladiri, fiecare ...

2506 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – mobilat și utilat complet Mall Vitan/Comision 0
11
1

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 8, într-un imobil curat, liniștit și bine întreținut, amplasat pe strada Foișorului într-o zonă foarte apreciată a capitalei, în București. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, luminozitatea naturală și atmosfera primitoare, ...

2739 EUR/m2 | 58 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 98.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu ...

1754 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1526 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere semi-decomandat
6

Apartament 2 camere semi-decomandat

Vand apartmanet 2 camere, Bd Ion Mihalache intre piata 1 mai si piata Chibrit, la 3 minute de metrou 1 mai. Bloc reabilitat termic, construit in 1965, semi-decomandat, suprafata utile 47m2, parter, mobilat si renovat. Dotari: Instalatii termice, electrice si sanitare Mibilat Termopane Aproape de: Lidl, ...

3170 EUR/m2 | 47 m2

Ion Mihalache, Sector 1, Bucuresti

Vand apartament 2 camere complet mobilat si utilat
4

Vand apartament 2 camere complet mobilat si utilat

Vand apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, situat langa Afi Cotroceni. Apartamentul este semidecomandat, recent renovat si se afla la etajul 2 din 4, intr-un bloc reabilitat, construit in anul 1964. Suprafata construita este de 50mp, iar suprafata utila este de 43mp. Nu sunt interesat de ...

3140 EUR/m2 | 43 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea