Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament   2 camere decomandat 56 mp/ sector 3
6

Apartament 2 camere decomandat 56 mp/ sector 3

Va propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, , ideal pentru locuit sau investiție, Suprafață: 55,60 mp Decomandat Mobilat și utilat exact ca in poze Bucătărie separată Balcon lung închis Aer condiționat Apartamentul este potrivit atât pentru rezidență proprie, cât și pentru investiție. Comision ...

2196 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Titan Metrou M1-statia Titan si parc IOR, Bebe Tei
18
2

Titan Metrou M1-statia Titan si parc IOR, Bebe Tei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere in Titan, langa metrou si parcul IOR, in apropiere de Piata Minis, Lidl, Mega Image, la etajul 5/10, curat si bine intretinut, cu balcon spatios si luminos. Scara dispune de 3 lifturi moderne, blocul este anvelopat termic, scara blocului este curata impecabila ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, Cartier Felicity, Sector 1, Bucuresti

Complexul Felicity este localizat langa padurea Baneasa la cca 150m si detine paza proprie cu intrare selectiva. Detine 2 locuri de joaca utilate pentru copii si un teren de sport. Apartamentul are: centrala proprie, dresing atasat dormitorului, baie plus un grup sanitar,terasa inchisa 10 mp inclusa ...

1792 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
14

Apartament 2 camere

?? APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | EXCLUSIVITATE | STRADA TINA PETRE Apartament de 2 camere decomandat, situat pe strada Tina Petre, intr-un bloc anvelopat, construit in anul 1981. Apartamentul este amplasat la parter inalt si are o suprafata utila de 51 mp, la care se adauga un balcon inchis de ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile – Sector 2
20

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile ndash; Sector 2 Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie, intr-o zona linistita si bine conectata din Sector 2, zona Baicului. Strada Stolnicul Vasile Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 4 (fara ...