Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni
4
11

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Berceni, cu o suprafață utilă de 50 m . Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, fiind ideal atât pentru o familie cât și pentru un cuplu tânăr. Stație de metrou Berceni - la doar 5 minute de mers pe jos Supermarketuri (Carrefour, Auchan) Școli ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall
7

Apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall

Se vinde apartament 2 camere zona Iancului - Mega Mall, parter din 10 , conf 1, semidec. supraf. 47 mp. an constructie 1977, bloc anvelopat, renovat in totalitate cu instalatii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet,, centrala termica proprie, se vinde mobilat si utilat ca ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartamente Ferdinand-Gara de est,  bloc nou
20
2

Vanzare apartamente Ferdinand-Gara de est, bloc nou

Va oferim spre vanzare apartamente de 2 camere in bloc boutique nou nout construit, situat in cartierul Ferdinand-Gara Obor In cladirea cu regim de inaltime P+2E+M sunt numai 10 apartamente. Fiecare se vinde cu finisaje de calitate superioara, centrala proprie in condensatie, sanitare, gresie, faianta, ...

2333 EUR/m2 | 51 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Basarabia, Arena Nationala
7
1

Apartament 2 camere Basarabia, Arena Nationala

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Basarabia, in apropiere de Arena Nationala si Spitalul Judetean Ilfov , intr-un imobil finalizat in 1986, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la Parter din 8 etaje, este semidecomandat, are o suprafata totala de ...

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
14

Apartament 2 camere

?? APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | EXCLUSIVITATE | STRADA TINA PETRE Apartament de 2 camere decomandat, situat pe strada Tina Petre, intr-un bloc anvelopat, construit in anul 1981. Apartamentul este amplasat la parter inalt si are o suprafata utila de 51 mp, la care se adauga un balcon inchis de ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile – Sector 2
20

Apartament 2 camere decomandat ndash; Zona Baicului, Strada Stolnicul Vasile ndash; Sector 2 Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie, intr-o zona linistita si bine conectata din Sector 2, zona Baicului. Strada Stolnicul Vasile Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 4 (fara ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere | Bloc 2015 | Etaj 1 | Parcare inclusa | Zona Bld. Metalurgiei
14

Va prezint, in exclusivitate, un apartament modern de 2 camere, situat intr-un imobil construit in 2015, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii principale: 2 camere, compartimentare eficienta 50 mp Etaj 1 Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat complet Include bucatarie utilata ...

2318 EUR/m2 | 50 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8
1

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propunem spre vanzare apartament nou cu 2 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024 , disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp.

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat
12
1

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat

Aduc spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in complexul rezidential Titan Sun Park, zona Sector 3 Suprafata totala generoasa de 60,03 mp, cu compartimentare eficienta si spatii bine proportionate Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Beneficiaza ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea