Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere confort 2, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la ~10 de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 1971, este decomandat, mobilat, utilat, 34 mp, P din 10, se vinde exact asa cum este în poze. Avantajele ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
4

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | Bloc nou 2026 | Luminos | Încălzire pardoseală |
9
1

✨ Apartament 2 camere modern | Bloc nou 2026 | Str. Ghetu Anghel nr. 100, Sector 3 ✨ ArhireImobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-un imobil nou, finalizat în 2026, într-o zonă în plină dezvoltare din Sector 3 – Strada Ghetu Anghel nr. 100. O alegere ideală ...

2158 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Tei
16
2

Vanzare apartament 2 camere Tei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, zona Ion Berindei , intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 50 mp si suprafata totala de 54 mp. --------------------------- Transform?m spa?ii, nu doar ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare apartament 2 camere sector 2
10
6

Vânzare apartament 2 camere sector 2

Vânzare apartament 2 camere Bulevardul Chișinău, sector 2 (adiacent)| 10-12 minute distanță Metrou Costin Georgian Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă liniștită din sector 2, direct proprietar, ferit de agitația bulevardelor principale. Etaj 6 8 într-un imobil ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament luminos cu 2 camere - Eroii Revoluției, la 3 minute de metrou
9
12

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă la Eroii Revoluției, la doar 3 minute de mers pe jos de metrou. Statii de transport in comun opresc chiar în fața blocului, deci ajungi rapid oriunde ai treabă în oraș. Apartamentul este renovat recent gresie, faianță, ...

1822 EUR/m2 | 45 m2

Viilor, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere în vilă   Zona Alba Iulia   Daniel Barcianu

Apartament 2 camere în vilă Zona Alba Iulia Daniel Barcianu

Proprietar vand un apartament cu un potential excelent, situat intr-o zona Premium a Capitalei, pe strada Daniel Barcianu, la doar cateva minute de Piata Alba Iulia. Detalii principale: Locatie de top: Zona linistita, curata si foarte cautata. Pozitionare: Etajul 2 (ultimul nivel) intr-o vila. ...

2500 EUR/m2 | 36 m2

Zona Alba Iulia / Daniel Barcianu, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Tineretului
4
3

Apartament 2 camere Tineretului

Apartament 2 camere ,semidecomandat,suprafata, 50mp,fara inbunatatiri,etaj 5 din 10,bloc reabilitat 1980 la 2 minute de mers pe jos pana la metrou TINERETULUI 5 minute de mers pe jos pana la TIMPURI NOI. Apartamentul este situat vis-a-vis de PIAȚA NORILOR Apartamentul este LIBERA , pentru mai multe ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Particular
10
4

Particular

Vind Urgent Apartament 2camere semidecomandat zona foarte buna .Et1Din. 4.1969Exculs Agențiile imobiliare și Samsarii sau Vânătorii de chilipiruri ieftine .Important fara credite bancare .Nu sunați inutil daca nu doriți să cumpărați .Prețul cerut este foarte dar foarte ușor negociabil .Liber după ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
13

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
4

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Achizitionez apartement 2 camere Bulevardul Unirii & Corneliu Coposu
1

PLATA PE LOC !!! Achizitionez APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJ INTERMEDIAR, IN ZONA BULEVARUL UNIRII SAU CORNELIU COPOSU, CU VEDERE LA BULEVARD. OFER 2000 EURO -2500 EURO pe metrul pătrat, în funcție de stare, locatie, etc. PLATA PE LOC !!!

40 EUR/m2 | 62 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

2 camere Piata Iancului
7

2 camere Piata Iancului

Piata Iancului Aleea Lunguletu confort 1 semidecomandat etaj 5 10 bloc reabilitat 50 mp c-tie 1963 necesita renovare toate actele liber pret negociabil Rs 2 comisionul agentiei 2%

1900 EUR/m2 | 50 m2

piata Iancului, Sector 2, Bucuresti

Direct proprietar, vand apartament 2 camere, zona Vitan Mall
6

Direct proprietar,vand apartament 2 camere SD, zona VITAN MALL, etaj 1 4, 58mp, an de constructie 1990, zona linistita, vedere pe doua parti, doua balcoane. Aproape de mijloacele de transport in comun, 8-9 minute pe jos de metrou. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, aer conditionat in dormitor, ...

2672 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Bucuresti- Drumul Ghindari-vand apartament compus din 2 camere
10
1

Bucuresti-str. Drumul Ghindari, vand ap.2 camere, situat intr-un bloc construit in anul 2014, laet.2 3, complet mobilat si utilat, se accepta credit, 95000 euro, 0 comision pentru cumparator.

1638 EUR/m2 | 58 m2

Sector 5, Bucuresti

Ap.2camere ,Rîul Doamnei
8
6

Ap.2camere ,Rîul Doamnei

Ap.2camere,etj.9(lift) Suprafată 37mp An constructie 1977 Nu necesită investiții majore

1838 EUR/m2 | 37 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

2-room apartment near Calea Victoriei - Academy of Economic Studies
20

2-room apartment near Calea Victoriei - Academy of Economic Studies, located in the Calea Grivitei area, opposite the Academy of Economic Studies in Bucharest. It is ideal for both investment purposes (AirBnb rental, Booking) and for personal living due to its central location and easy access to public ...

3248 EUR/m2 | 40 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti

20

2-room apartment near Calea Victoriei - Academy of Economic Studies 0% commission for the buyer! A 2-room apartment is available for sale, located in the Calea Grivitei area, opposite the Academy of Economic Studies in Bucharest. It is ideal for both investment purposes (AirBnb rental, Booking) and ...

3248 EUR/m2 | 40 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti

Vand apartament 2 camere
5
10

Vand apartament 2 camere

Apartament 82000 euro + loc parcare 4000 euro. Apartament mobilat cu 2 camere, 54,1 mp, etaj 2 3, bloc din 2021, 1 scara, în zona de case, zonă liniștită, loc de parcare inclus, la o stație de mașină de valea Oltului.