Apartamente 2 camere

Promovat
Doamna Ghica - Brasoveni, super apartament 2 camere decomandate, mobilat utilat, etaj 4
14
1

TEIUL DOAMNEI Str. Brasoveni, vanzare apartament exceptional, compus din 2 camere decomandate, in suprafata utila de 56 mp. situat la etajul 4 in imobil bloc reabilitat termic, structurat pe S + P + 10E constructie finalizata in anul 1979. FINISAJE: gresie si faianta, parchet, tamplarie ...

2036 EUR/m2 | 56 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Herastrau_Aviatiei Park 2 camere
15

Herastrau_Aviatiei Park 2 camere

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Studio 42 mp , dormitor separat , amenajat cu arhitect , se vinde ca in poze . Are masina de spalat vase , masina de spalat rufe cu uscator , AC - 2 unitati interne , etc . Are certificat M Turism pentru regim hotelier . In Aviatiei Park - este un ...

4524 EUR/m2 | 42 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Colentina- Baicului- Ghica Plaza
11
3

Colentina- Baicului- Ghica Plaza

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 6/24 in Complexul Ghica Plaza construit in 2010. Apartamentul este decomandat cu o suprafata de 67 mp, partial mobilat, cu centrala proprie, vedere panoramica, liber. Apartamentul este pe firma si se emite factura. Pret: ...

1941 EUR/m2 | 67 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie la 20 min mers ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny
20

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny

Apartament 2 camere tip studio de vanzare in Sector 3, complex Hills Pallady, la aproximativ 3 minute de metrou Anghel Saligny. Suprafata utila 53 mp, etaj 11 din 11, compartimentare eficienta, ideal pentru cuplu sau investitie. Se vinde complet mobilat si utilat, fara masina de spalat si uscator. Parcare ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14
1

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

De vanzare Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat., Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp
5

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp

Aparatorii Patriei - 2 Camere - Str. Moldovita - 5 min metrou - Se vinde exact ca in poze.

1944 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Ansamblul Primavara]  [Ghencea - 2 camere decomandat]
8

[Ansamblul Primavara] [Ghencea - 2 camere decomandat]

Complex Primavara - Prelungirea Ghencea - Sector 6 Bucuresti - Etaj 1 din 14 - an constructie 2008 - Suprafata utila 68.52 mp - balcon inchis 5 mp - Mobilat utilat - Parcare inclusa cadastrata - Pret 140 000 euro - se accepta si credit Pentru detalii si vizionari - 0739922890 - Adrian Tiganila - Alliance ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
14

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Sector 3 ndash; Complex Titan Sun Park Pret: 127.500 euro; Suprafata utila: 60 mp Etaj 3 din 4 Bloc construit in 2018 2 camere decomandate (living + dormitor) Bucatarie separata Balcon mare Se vinde complet mobilat ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea