Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Cartierul Solar - Piscina In Complex
10
2

DE VÂNZARE Apartament 2 camere, 57 mp, Cartierul Solar Locație: Cartierul Solar blocurile noi An construcție: 2025 Suprafață: 57 mp Etaj: 6 din 7 Compartimentare: Decomandat Detalii: Apartament luminos, modern și complet mobilat rămân toate obiectele care se văd în poze Finisaje de calitate superioară Bucătărie ...

1982 EUR/m2 | 57 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand
11
1

Vanzare apartament 2 camere in vila, Ferdinand

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere complet renovat, situat in cartierul Ferdinand ,zona Horei, intr-un imobil, construit in anul 1910, confort 1, semidecomandat, etaj demisol din 3, avand suprafata utila de 80 mp si Centrala termica proprie. Idea apartament sau firma Pret negociabil ID: ...

1600 EUR/m2 | 80 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in Calea Victoriei nr 1
19

Apartament cu 2 camere de vanzare in Calea Victoriei nr 1

Locatie ultracentrala, eleganta si exclusiva - energie in inima orasului! Descopera un apartament unic, luminos si elegant, perfect pozitionat chiar pe Calea Victoriei nr 1, la 500 m de Metrou Piata Unirii si cativa pasi de cele mai bune restaurante, muzee si zone de promenada. Daca vrei sa ai o proprietate ...

3563 EUR/m2 | 44 m2

Unirii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
70

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spe vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu , an de constructie 1985 , situate la etajul 4 10 cu o suprafata de 60 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp
5

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp

Aparatorii Patriei - 2 Camere - Str. Moldovita - 5 min metrou - Se vinde exact ca in poze.

1944 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Ansamblul Primavara]  [Ghencea - 2 camere decomandat]
8

[Ansamblul Primavara] [Ghencea - 2 camere decomandat]

Complex Primavara - Prelungirea Ghencea - Sector 6 Bucuresti - Etaj 1 din 14 - an constructie 2008 - Suprafata utila 68.52 mp - balcon inchis 5 mp - Mobilat utilat - Parcare inclusa cadastrata - Pret 140 000 euro - se accepta si credit Pentru detalii si vizionari - 0739922890 - Adrian Tiganila - Alliance ...

1918 EUR/m2 | 73 m2

prelungirea ghencea, Sector 6, Bucuresti

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
14

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Sector 3 ndash; Complex Titan Sun Park Pret: 127.500 euro; Suprafata utila: 60 mp Etaj 3 din 4 Bloc construit in 2018 2 camere decomandate (living + dormitor) Bucatarie separata Balcon mare Se vinde complet mobilat ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Eroii Revolutiei Apartament 2 camere complet renovat
16

Ofer spre vanzare apartament cochet cu 2 camere semidecomandat, ideal pentru locuinta personala sau investitie imobiliara Amplasat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei, cu acces facil la mijloace de transport Bloc reabilitat termic, cu lift functional si loc de parcare ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat
9

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat

De vanzare un apartament de 2 camere decomandat, 59 mp, situat intr-un ansamblu nou, aflat in constructie. Ansamblu modern, amplasat pe Bd. Metalurgiei, cu acces rapid la metrou Aparatorii Patriei (20 de min de mers pe jos -1.5 km) si statii STB. Icirc;n apropiere: Parcul Tudor Arghezi, Auchan, Metro, ...

1658 EUR/m2 | 59 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita   Hills Pallady
6

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita Hills Pallady

2 CAMERE METROU LA DOAR 50 DE METRI FATA DE ANSAMBLU HILLS PALLADY !!! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat in complexul rezidential Hills Pallady. Imobilul are o suprafata de 53 mp si este amplasat intr-un bloc construit in anul 2021, la etajul 11 din 11, oferind un view ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap #259;r #259;torii Patriei - 7 min Metrou - 2 camere - mobilat
9

Va propun spre vanzare un apartament finalizat, situat pe strada Dealul Bistrii nr 25 la parter ul unui bloc cu 3 etaje, apartamentul se vinde complet mobilat si utilat si beneficiaza de loc de parcare. Se afla la doar 7 min de mers pe jos de metroul Dimitrie Leonida. Detalii la nr de tel: 07878059 ...

1919 EUR/m2 | 54 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 Min Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 camere tip studio
8

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal pentru locuire proprie sau investitie imobiliara Proprietate situata intr-un imobil nou, finalizat recent, amplasat intr-o zona linistita din Sector 4 Locuinta complet finisata, pregatita pentru mutare imediata Design contemporan, cu spatii bine optimizate ...

2016 EUR/m2 | 50 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Eroii Revolutiei Oraselul Copiilor
16

Apartament 2 camere Eroii Revolutiei Oraselul Copiilor

Apartament 2 camere semidecomandat ndash; renovat complet ndash; mobilat amp; utilat ndash; 5 min de metrou Eroii Revolutiei ndash; parcare inclusa Va ofer spre vanzare un apartament cochet cu 2 camere semidecomandat, situat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei. Locuinta ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Grand Arena Sector 4