Apartamente 2 camere

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului
7
116

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Lujerului

Apartament cu 2 camere, situat la etajul 5 10 in suprafata de 54 mp utili, decomandat, in zona Mall Plaza Lujerului, strada Liniei, 10 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului, Carrefour, 20 de minute pana la Politehnica, 10 minute pana la piata Veteranilor. Apartamentul se vinde mobilat si finisat ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Berceni
3
71

Vanzare apartament 2 camere Berceni

Apartament cu 2 camere decomandat, amplasat strategic in sector 4 Berceni, la 5 minute fata de metrou Piata Sudului,cu o suprafata utila 48mp.Puncte de reper : Posta Big Berceni. An constructie :1983

1292 EUR/m2 | 48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Sos. Colentina - etaj 7 10 - 56 mp bloc 1977
4
3

Comision 0 ! De vanzare apartament 2 camere situat pe Sos. Colentina din sector 2 - Bucuresti. Blocul este amplasat la bulevard chiar pe Sos. Colentina nr 58 intre Pod Fundeni si Pod Dna Ghica. Este un apartament semidecomandat, foarte luminos, spatios, dispune de o suprafata de 56 mp, si se vinde renovat ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady   Nicolae Teclu
10

Gata de mutat ACUM! 2 camere mobilat + parcare | Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere modern, complet mobilat și utilat, situat în Sector 3, în proximitatea zonei Pallady IKEA Pallady. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, compartimentare semidecomandată și este poziționată la etajul 5 din 7, într-un imobil construit în 2021, cu structură din beton și cărămidă ...

2800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator -7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat | Complet mobilat și utilat | Mutare Rapida |Th Pallady
12

Apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil modern, prevăzut cu lift. Proprietatea se remarcă printr-o compartimentare eficientă, spații bine optimizate și o luminozitate foarte bună pe tot parcursul zilei. Apartamentul este compus din: Living generos, amenajat modern Dormitor ...

2660 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Tineretului Cantemir 2 Camere Modern
11

Tineretului Cantemir 2 Camere Modern

Apartament 2 camere situat la etajul 4/7, într-un bloc reabilitat termic, bine întreținut. Suprafață utilă: 50,57 mp Balcon integrat în dormitor Vedere mixtă: lateral + spate (liniște și intimitate) Mobilat și utilat, gata de mutare Renovare realizată în 2017 Fără risc seismic / fără urgență 5 ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

tineretului, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress ResidencUnirii
2
1

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress Residence, 10 minute de piata Unirii, 55 mp, preț 177.000 euro. Proprietar tel

3218 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Berceni Drumul Binelui
6
2

Apartament 2 camere Berceni Drumul Binelui

Proprietar, vand Apartament 2 camere Berceni, Drumul Binelui 40 mp, demisol (luminos) , complet mobilat și utilat, bine întreținut. Centrală proprie Loc de parcare în cota indiviză, chiar în fața scării Situat în complex rezidențial, cu stația STB 241 vizavi Aproape de Parcul Tudor Arghezi relaxare ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou Titan/Parc IOR 2 Camere Etaj Intermediar 52mp - Gata de Mutat!
8

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Titan – pe Bulevardul Nicolae Grigorescu, la doar 3 minute de mers pe jos de stația de metrou Titan și în imediata apropiere a Parcului IOR și Parcului Titanii. Imobilul are o suprafață totală de 52,02 ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Decomandat 65mp 2 Camere - Rond Alba Iulia
11

Decomandat 65mp 2 Camere - Rond Alba Iulia

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, cu o suprafață utilă generoasă de 62 mp, la care se adaugă un balcon de 3 mp, ideal pentru momente de relaxare. Proprietatea este situată la etajul 10 din 10 al unui imobil amplasat într-una dintre cele mai apreciate zone ale ...

2845 EUR/m2 | 65 m2

Sector 3, Bucuresti

Brancoveanu 2 Camere cu Loc de Parcare si Centrala Proprie
9
1

Brancoveanu 2 Camere cu Loc de Parcare si Centrala Proprie

Vă propunem spre achiziție un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat într-o zonă verde și liniștită de pe B-dul Constantin Brâncoveanu. Locuința are o suprafață utilă de 36 mp și este amplasată la etajul 3 dintr-un imobil cu 4 niveluri, reabilitat termic. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

1997 EUR/m2 | 36 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 Camere de Top | Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea