Apartamente 2 camere

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1641 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
10
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
4

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere la curte   casă interbelică   Parc Carol
5
1

Apartament 2 camere la curte casă interbelică Parc Carol

DIRECT PROPRIETAR - FARA AGENTII Apartament 2 camere la curte casă interbelică Parc Carol - zona Unirii Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la curte. Imobilul păstrează farmecul perioadei interbelice, fiind o alegere ideală pentru cei care apreciază arhitectura clasică. Detalii ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Parcul Carol, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament sau schimb cu garsoniera 1

Vând apartament sau schimb cu garsoniera

Vând apartament 2 camere ,etaj 5 din 10 . Strada Humulesti sector 5 . Mai exact complex Salaj

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

persoana fizică vind apartament modificat 2 din 3 camere.115000 euro zona Doamna Ghica setor 2.
5
2

vind apartament modificat 2camere din 3 se pot face înapoi 3 camere,etaj 10 10.bloc fără risc seismic,reabilitat,1 debara,1 cămară,3 balcoane închise cu termopane pvc,ferestre termopan,parchet,gresie,faianță,țeavă de gaz ptr centrala individuala,instalație electrica și sanitară schimbate cind sa renovat ...

1645 EUR/m2 | 70 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de vânzare 2camere,Mall Vitan
5

Apartament de vânzare 2camere,Mall Vitan

Proprietar vând apartament 2 camere decomandat,bloc 1986, et1 8,zona liniștita,60mp, exclus agenții imobiliare , ,Mall Vitan

2500 EUR/m2 | 60 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, 48 mp, Crângași Str. Vintilă Mihăilescu
10
4

Vand apartament cu 2 camere, confortabil și bine întreținut, situat la etajul 5 al unui bloc reabilitat termic , la doar opt minute de mers pe jos pana la statia de metrou Crângași. Suprafață: 48 mp Compartimentare: 2 camere, decomandat Etaj: 5 din 8 Bloc cu lifturi noi, reabilitat termic in 2023, ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

SCHIMB APARTAMENT
7
8

SCHIMB APARTAMENT

SCHIMB APARTAMENT COLENTINA - SCHIMB CU CASA LA CURTE , LOCUIBILĂ - SCHMB / SCHIMB (nu exista posibilitatea de a oferii Diferența) - EXCLUS DEMOLABILA (Paiantă/Chirpici) - NUMAI IN ZONELE : ANDRONACHE , COLENTINA , VOLUNTARI , TUNARI , DIMIENI , CORBEANCA , BALOTESTI , MOARA VLASIEI sau SNAGOV ...

1 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

apartament 2 camere
4
3

apartament 2 camere

Particular vând apartament 2 camere semidecomandat, parter, cu vedere la strada, in sector 2, Bld. Ghica Tei, 112, București. Sunați după ora 15:00 pentru detalii.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, Dezrobirii, Metrou Gorjului
10
3

Apartament 2 camere, Dezrobirii, Metrou Gorjului

Vand apartament 2 camere, Dezrobirii, langa metrou Gorjului. Et.8 din 9 Are imbunatatiri, parchet bambus triplu stratificat, calorif re noi, gata pentru mutare. Se vinde mobilat in mare parte.

2091 EUR/m2 | 55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare- zona Salaj- Calea Rahovei
7

Apartament cu 2 camere zona Salaj-Calea Rahovei, decomandat, mobilat. Apartamentul este situat la etajul 4 4, cu izolatie interioara si terasa recent reparata. Suprafata totala 54.75 mp Dotari: Boiler 2 aere conditionate, in ambele camere Debara de depozitare dressing Teava de gaze trasa la usa Termopane ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere 55mp,decomandat + parcare acoperita,Theodor Pallady 130.000
10
2

Propietar, ofer spre vânzare un apartament bine compartimentat, cu 2 camere, situat într-un imobil de 4 etaje dotat cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 49,79 mp și o suprafață totală de 55,57 mp, incluzând balconul de 5,78 mp. Compartimentarea este astfel: Living spațios 19,43 mp Dormitor ...

2236 EUR/m2 | 55 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Vânzare ap. 2 camere, parc Tineretului, Pridvorului, et. 4 din 4
10

Parcul Tineretului - Lumea Copiilor. Apartament 2 camere, str. Pridvorului, et. 4 din 4, decomandat, mobilat, utilat, aer condiționat. Balcon închis. Gaze naturale. Încălzire termoficare. Suprafața: 60 mp. Situat în zonă liniștită, aerisită, curată, lângă Parcul Tineretului (Lumea Copiilor). Vedere Parcul ...

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vânzare Str.Laptar Tei,Nr 14, Bl 4,Sc 3,Ap 135,Parter,Sector 2 București
9
3

Vand apartament cu 2camere Decomandat,zona Doamna Ghica,Str. Laptari Tei. Apartamentul este utilat si locuibil. Facilități: Magazine în apropiere,Mega-Image... Școală Parc Bănci Piața Obor la 3 stații de tramvai

2000 EUR/m2 | 35 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Pallady (Titanul Nou)
5

Apartament 2 camere, zona Pallady (Titanul Nou)

Proprietar, ofer spre vânzare apartament de 2 camere, decomandat, situat în sector 3, cu loc de parcare subteran, inclus. Apartamentul este situat in zona Titanul Nou, str. Drumul Gura Siriului 81-83, langa parcul Teilor, imobil construit in anul 2022, cu regim de înălțime P+4 și lift. Apartamentul este ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Bucurestii noi, langa Parc Bazilescu
10

Apartament 2 camere, Bucurestii noi, langa Parc Bazilescu

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-un bloc din 2011, la etajul 1 din 2 + mansardă, într-o zonă liniștită și aerisită, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 63 mp și este compartimentat eficient: living generos ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

Bucurestii+Noi, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress ResidencUnirii
2
1

Apartament cu doua camere nou nouț modern mobilat și utilat complet la Central Adress Residence, 10 minute de piata Unirii, 55 mp, preț 177.000 euro. Proprietar tel

3218 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Merita vazut!!
10
19

Merita vazut!!

Apartament 2 camere, decomandat, la cheie, zona linistita , Sect 1, apropierea statiei de metrou Jiului.

2000 EUR/m2 | 60 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Proprietar, Drumul Taberei, ap.2 camere de vanzare, Aleea Compozitorilor, gata de mutat
10
3

Proprietar, vând apartament 2 camere, suprafață utila 50mp, semidecomandat Apartamentul este stuat la parterul unui bloc de 4 etaje, bloc din caramida tip F, foarte curat și îngrijit. Sunt doar patru apartamente pe nivel, scara foarte curata, ușile la întrarea in bloc sunt noi. Imobilul se afla intr-o ...

2120 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament de doua camere parter Bucuresti, Sector 1, Complex FeliCity
10
3

Vând apartament de doua camere (şi 2 bai), 74mp utili, (București, Sector 1, Complex FeliCity.), terasă, baie şi bucătărie toate închise cu sistem glisant din sticlă securizata. De asemenea apartamentul dispune şi de două grădini amenajate. NU sunt interesat de colaborarea cu agenitii imobiliare!

1828 EUR/m2 | 74 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence
10
2

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence

Apartament 2 camere de vânzare + loc de parcare suprateran Plaza Residence Faza 2 (2019) Apartament de 2 camere situat în complexul Plaza Residence, faza 2, bloc construit în 2019. Suprafață utilă 50 mp + terasă 4 mp. Terasa are acces atât din living, cât și din bucătărie. Apartamentul este situat ...