Apartamente 2 camere

Promovat
Particular - Vand apartament 2 camere Prelungirea Ghencea
10
7

Particular - Vand apartament 2 camere Prelungirea Ghencea

Descoperiți oportunitatea de a vă muta într-un apartament modern și confortabil, situat într-o zonă excelentă, perfect pentru stilul dumneavoastră de viață. Caracteristici generale: - Apartament cu 2 camere, bucatarie, grup sanitar si hol mare - Amplasat la etajul 3 dintr-un imobil cu 5 niveluri (P+5) ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
2

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antiaeriana complexul Brava, al armatei
8
3

Antiaeriana complexul Brava, al armatei

2 camere 70mp (60 + 10 balconul) in complexul armatei Antiaeriana, sect 5, bloc din 2014, etaj 6 10, aer conditionat, centrala pe gaz, bucatarie deschisa, decomandat. Se poate vinde mobilat sau nu. Proprietar, cadastru si intabulare. Clasa energetica A. Separat sa impreuna, parcare proprietate 10000e, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

 Proprietar Vanzare Închiriere  Parcare Subterana
10

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare Subterana

INVESTIȚIE LOCUINȚĂ@ IANCU NICOLAE Vând Studio de LUX în Residence5, la doar 200m de Pădurea Băneasa! Mai mare decât multe apartamente de 2 camere! TOP 5 AVANTAJE: Spațiu imens: 73 mp construiți (42 mp utili + terasă de 10 mp). Parcare Subterană: Poziție strategică lângă lift.(25000) Calitate: ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
92

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat direct proprietar comision 0
5
7

Vând apartament 2 camere decomandat 49mp Ac, centrală An construcție 2017 Se poate vinde și cu loc de parcare. Se vinde complet mobilat (fără mașina de spălat, frigider și tvuri) sau complet utilat și mobilat la 122000).

2449 EUR/m2 | 49 m2

Titanul+Nou, Sector 3, Bucuresti

 proprietar vand  apartament 2 camere decomandat
9
36

proprietar vand apartament 2 camere decomandat

2 camere decomandat et 7 din 8 renovat..totul nou baie fara cada...usi noi ...parchet nou...gresie noua...instalatii noi ...liniste..supraveghere video 24 24 terasa refacuta...instalatia noua in bloc...lifturi noi ...buncar....bloc mapn .....scoala in apropiere...gradinite2 ...mall drumul taberelor....piata...diverse ...

2308 EUR/m2 | 52 m2

Drumul%2525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
8
11

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - bloc Huedin Nr 1, - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat 51mp Titan - 1 Decembrie
10
5

Apartament 2 camere decomandat 51mp Titan - 1 Decembrie

apartament 2 camere , decomandat , situat la demisol intr-un bloc cu 4 etaje, izolat termic , constructie din beton si caramida La 10 min de metrou 1 Decembrie

1471 EUR/m2 | 51 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

SUPERB  ap 2 cam. dec. in zona TINERETULUI - VACARESTI, construit in 1986
20
1

SUPERB ap 2 cam. dec. in zona TINERETULUI - VACARESTI, construit in 1986

Va oferim spre vanzare un ap. cu 2 cam. dec., construit in 1986, mobilat si utilat complet modern cu toate utilitatile, inclusiv vesela si oale de bucatarie. Ap. nu a mai fost inchiriat, a locuit doar proprietarul si are foarte multe spatii de depozitare. Totul este foarte curat si are dotari suplimentare ...

2333 EUR/m2 | 60 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Schimb  (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .
10
28

Schimb (NU VAND ) apartament doua camere decomandat cu casa la curte in Bucuresti sau imprejurimi .

Apartamentul este confort 1, curat, decomandat amplasat cu fata la strada si are 54m patrati spatiul locuibil, situat la parter cu balcon inchis intr-un bloc reabilitat termic si inca necontorizat. Se afla in imediata apropiere (200 metri) de intrarea principala in parcul IOR din cartierul Balta Alba. ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Drumul Taberei Parc Moghiotos
7

Drumul Taberei Parc Moghiotos

PARTICULAR , vand apartament confort 1 ,renovat si igienizat total anul acesta. Totul este nou si de foarte buna calitate. Usile de interior,termopanul,gresia ,faianta ,si parchetul,cat si toate obiectele sanitare si mobilierul de baie sunt noi. Instalatiile au fost inlocuite ,invlusiv cele ale ...

1863 EUR/m2 | 52 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei 2 minute de metrou Raul Doamnei
10
3

Apartament 2 camere de vânzare în Drumul Taberei, zonă liniștită, la 3 minute de mers pe jos pana la metrou Râul Doamnei. În apropiere se afla stații STB, magazine, farmacii, școli, grădinițe, liceu și parc. Apartamentul are o suprafata totala de 51.58 m2 este situat la etajul 9 din 10, include balcon! ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Drumul%2525252525252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 Camere 28m2 de Vanzare 42000 Euro Negociabil
10
5

Vand apartament cu 2 camere, 28 metri patrati, renovat in 2019. ferestre noi de calitate Necesita mici reparatii (lavabila) fara mobila doar cu centrala proprie si baie completa Etaj 4 din 4, bloc in reabilitare intern si extern. Magazine (Lidl Carrefour) si centru comercial la 1km distanta. Zona ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vand apartament cu 2 camere in Salaj Rahova.Mobilat si Utilat.
5
5

Nu doresc sa colaborez cu nici o agentie, va rog frumos nu ma mai sunati! Se vinde asa cum se vede in poze, complet mobilat si utilat, veniti doar cu hainele! Detalii proprietate: Suprafață utilă: 40 mp2 Compartimentare: semidecomandat Etaj: 4 din 4, nu are lift Renovat de la 0, schimbat electrica ...

1575 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Calea Mosilor
1
1

Apartament 2 camere Calea Mosilor

Apartamentul decomandat, confort 1, este situat într-un bloc anvelopat, construit în 1980, situat aproape de intersecția cu str.Fainari, la etajul 4 și are suprafața construită de 51,48mp.

2708 EUR/m2 | 48 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament  Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz
8
3

Apartament Dr Taberei locatie ideala, la intersectia liniilor de metrou, tramvai si autobuz

Direct de la proprietar: Apartament 2 camere semidecomandat, nemobilat, curat, gata de renovare dupa gustul cumparatorului, in bloc vechi de caramida ( an constructie -1964),reabilitat energetic, etaj 9 din 10 (cu spalatorie deasupra) Locatie ideala - Acesibil tuturor mijloacelor de transport in comun, ...

1882 EUR/m2 | 51 m2

Drumul%25252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

AVIATIEI, Particular, 2 Camere in Bloc Nou
9
30

AVIATIEI, Particular, 2 Camere in Bloc Nou

AVIATIEI, Particular, 2 Camere in Bloc Nou 119000 AVIATIEI, particular, vând apartament cu 2 camere decomandate, 54 mp utili în total inclusiv terasa, etaj 3 4 in bloc 2016 in cel mai sigur, curat, liniștit si solicitat cartier, zona de Nord, orientare vest, select, foarte luminos, zona verde, de ...