Apartamente 2 camere

Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
2

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
PROPRIETAR. VÂND apartament decomandat 2 camere Râul Doamnei - Dr Taberei - Ghencea + Boxă la subsol
9
1

Apartamentul se afla într-un Complex rezidential cu acces securizat, cu iesire la doua străzi, la etajul 4 4, este decomandat, are o suprafata utilă de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp amenajat ca o terasa, fiind dotat cu masa si scaune, perfect pentru relaxare. Boxa are o suprafața de 4 ...

2498 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
2

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

314 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

RATE FARA BANCA 2 camere bucuresti unirea camera de comert 63mp MOBILAT+centrala+AC+P+G+F+UM ET3 4
10
92

90000 euro la plata cash credit sau in rate Direct la proprietar INCHIRIERE 500 euro lunar SCHIMB doar cu apartament MAMAIA-vedere frontala la mare BUCURESTI UNIRII BD. MARASESTI, 2 camere, 63mp, 2 balcoane, LA CHEIE(utilat si mobilat), camera de comerț, manastirea radu Vodă, etaj 3, in imobil tip vila, ...

1429 EUR/m2 | 63 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere *Decomandat* La Bulevard, Brâncoveanu, Sector 4
8
11

- Decomandat, 2 camere, stradal Brâncoveanu - bloc Huedin Nr 1, - vedere spre Sud, lumină pe tot parcursul zilei, amplasat la jumătatea blocului - călduros, nu este pe colț, - balcon de 2,98 m, - certificat energetic B, toate actele sunt gata, fara risc seismic - anul 1975, - gata de locuit, coloane ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Propietar  vand apartament  2 camere  40 metri
7
18

Propietar vand apartament 2 camere 40 metri

Propietar vand apartament 2 camere 40 m etaj parter în cartier Sălaj sect 5. Apartamentul este recent renovat, mobilat și utilat totul este în garanție . Prețului este 60 000 de euro.

1500 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

vand apartament
5
3

vand apartament

Vând apartament 2 camere confort 2, București sector 2, strada Delfinului Nr 24.

1936 EUR/m2 | 40 m2

Sector 2, Bucuresti

Proprietar, vand ap 2cam+parcare, 23 min metrou 10minspital Fundeni ratb 253 282 ideal invest.
8
4

Proprietar, vand apartament cu 2 camere gata de utilizare, utilat si mobilat, curat, balcon, bucatarie separata, etaj 2 din 3, bloc 2013, Colentina Fundeni, in apropiere de spitalul Fundeni. Nu a fost dat in chirie. Te muti direct in el. Dotari: masina spalat rufe, aer conditionat Daikin 12000 btu, uscator ...

1929 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

Vând apartament din motive de sănătate  ferentari cu toate actele la zi
1
14

Vând apartament din motive de sănătate ferentari cu toate actele la zi

Bună ziua vând apartament 2 camere ,din motive de sănătate, pentru al vedea ma sunați sa programam o vizionare ,menționez ca se vinde particular nu sunt agenție nu ma descurc sa fac poze din acest motiv nu am pus aveam doar o poza in telefon cu schiță apartamentului.va mulțumesc . 35000 euro negociabil. ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartament de vanzare 2 camere zona Titan, complex Rasarit de Soare
10
3

Apartament de vanzare 2 camere, zona Titan, situat pe Rebreanu Liviu, Ansamblul Rasarit de Soare, 58mp2 + 2 balcoane 6mp2, dormitor, baie, living spatios, complet renovat, in apropiere Auchan Titan, Lidl, mijloace de transport m Titan, 1 Decembrie, linii autobuz, tramvai

2276 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4
5
2

Vând apartament 2 camere strada Luica sector 4

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2 semidecomandat intr un bloc reabilitat termic,curat,cu lift nou! Apartamentul necesita mici sau mari transformări in funcție de dorința fiecaruia ,de aceea cea mai buna descriere este a fiecăruia după vizionare!Prețul este de 58700e ușor discutabil!

1631 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Particular 2 cam cf 2 p 10 str LUICA-GIURGIULUI
1
16

Particular 2 cam cf 2 p 10 str LUICA-GIURGIULUI

PARTUCULAR vă oferim la vânzare pe str LUICA aproape de sos GIURGIULUI ,stradal ap 2 cam cf 2 sporit situat într-un bloc reabilitat termic la parter-inalt 37 mp fără balcon ,liber la 55900 euro..tel ..

1511 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cu doua camere la costuri de garsoniera
5
6

Apartament cu doua camere la costuri de garsoniera

Apartament de doua camere reamenajat si transformat in doua camere cu bucatarie deschisa, baie, hol, dormitor si hol, plus un spatiu de depozitare ( gen camera tehnica) Este complet utilat si mobilat exact ca in poze Strada Nasaud,nr 9, bloc 21 In spate la Liberty Mall zona linistita acces tramvai si ...

2214 EUR/m2 | 42 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2  proprietar
10

Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2 proprietar

Vedere Panoramică Arena Națională] Apartament 2 Camere, Design Modern Șos. Iancului SE ACCEPTA CREDIT IPOTECAR ! Vand apartament care îmbină confortul unei locuințe recent renovate cu o vedere spectaculoasă, neobturată, către Arena Națională. Situat pe Șoseaua Iancului, acest spațiu a fost gândit ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament doua camere langa metrou 1 Decembrie
7

Apartament doua camere langa metrou 1 Decembrie

Apartament doua camere decomdat la 3 minute de metrou 1 Decembrie. Blocul este stradal, anvelopat, etaj 9 10 ,contructie 75, suprafata totala 64,42 mp . Pret negociabil 95000 euro.Direct proprietar

1484 EUR/m2 | 64 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Ap 2 Cam Metrou Piata Sudului 2 Min Mobilat Utilat Bloc Anvelopat
10

Vand apartament 2 camere mobilat ,utilat , renovat . Pret vanzare 120.000 Euro Apartamentul se vinde mobilat utilat ( masina de spalat, aer conditionat ,Frigider Congelator , Plita pe gaz ,Hota, Smart Tv ) Amplasament Foarte Bun !!! Sos Oltenitei ,langa Scoala de Politie , 2 minute pana la Statia de ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, Drumul Taberei
10

Vanzare apartament 2 camere, Drumul Taberei

Vanzare apartament 2 camere, Drumul Taberei, decomandat, renovat, impecabil, suprafata 50 mp, imobil civilizat, curat, etajul 6 din 9, Strada Valea Rosie, an constructive 1974.

2200 EUR/m2 | 45 m2

Sector 6, Bucuresti

Proprietar, 2 camere, Banu Manta, Primăria Sectorului 1
5
6

Proprietar, 2 camere, Banu Manta, Primăria Sectorului 1

Garsonieră dublă, suprafață totală 50mp, cu centrală, liberă, la 3 minute de Primăria Sectorului 1, demisol 3, 10 minute distanță de Piața Victoriei, zonă liniștită, acte la zi

1750 EUR/m2 | 50 m2

Banu%252bManta, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere Bucurestii noi
10
1

Apartament 2 camere Bucurestii noi

Propietar, vând apartament 2 camere în Bucureștii Noi, lângă parcul Bazilescu și la 10 m de metrou . Recent renovat cu finisaje premium și instalații electrice și sanitare schimbate, geamuri termopan schimbate, se vinde complet mobilat (Mobexpert) și utilat cu electrocaznice incluse totul fiind nou, ...

2615 EUR/m2 | 52 m2

Bucurestii%2525252525252bNoi, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4
10

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4

Vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat pe Strada Turnu Măgurele, la intersecția cu Bd. Metalurgiei și Bd. Al. Obregia, într-un bloc turn reabilitat termic recent. Apartamentul este situat la etajul 9 și are o suprafață totală de 49,17 mp (45,53 mp utili + balcon 3,64 mp). Este luminos, bine ...

1935 EUR/m2 | 46 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp  et 6 ,anul 1980
5
11

militari - lujerului 2 camere,decomandat 55mp et 6 ,anul 1980

Particular, lujerului- gorjului sector 6 ,vând ap 2 camere decomandat, 55 mp ,etajul 6 din 9 din anul 1980, bloc anvelopat, cu centrala. Apartamentul este renovat total se prezinta ca in poze , cu instalatie electrica si sanitara schimbata. Este foarte bine pozitionat in planul 2 ferit de zgomot, intre ...

2491 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1
5
3

Proprietar vand ap 2 cam, 55mp ,et 1

Proprietar vand ap renovat, pret 125000 euro, bucuresti, sector 6 , decomandat, etajul 1 din 4, st 55 mp, bloc din 1983 (apartamentul este in curs de renovare avantaj se pot alege materialele) la cerere posibilitate de montare centrala

2273 EUR/m2 | 55 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vând apartament 2 camere decomandat
10
12

Vând apartament 2 camere decomandat

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Biserica Marcuta nr 1, et 4 din 10, 41 mp, recent renovat, parchet nou, mobilat modern, dressing, canapea extensibila in living, pat matrimonial in camera, televizoare in fiecare camera, balcon inchis termopan salamander, aragaz, hota, frigider, masina ...

1561 EUR/m2 | 41 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea