Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 camere | vedere libera | Piata Chibrit – Ion Mihalache
20

Situat pe Bulevardul Ion Mihalache, acest apartament de 2 camere imbina foarte bine accesul facil catre oras cu confortul unei locuinte primitoare. Apartamentul beneficiaza de vedere deschisa, balcon inchis generos si o atmosfera calda, potrivita atat pentru locuire, cat si pentru investitie.

2326 EUR/m2 | 46 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Rahova
5
19

Apartament de vanzare in Rahova

De vanzare apartament 2 camere 52 mp.Apartamentul este renovat : termopan, parchet, gresie, aer conditionat, izolat termic, mobila bucatarie plus masina spalat, frigider, aragaz. Centrala proprie. Anul de constructie al blocului este 1980.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
42

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spe vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu , an de constructie 1985 , situate la etajul 4 10 cu o suprafata de 59 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1347 EUR/m2 | 59 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Berceni
5
77

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Berceni la 5 minute de Big Berceni.Apartamentul este mobilat si complet utilat situat la etajul 3 cu o suprafata de 48mp an constructie 1986.

1417 EUR/m2 | 48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Dristor
7
45

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Dristor

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor.In imediata apropiere regasim mall Park Lake,statia de metrou,tramvai. Imobilul este situat la etajul 3,beneficiaza totodata de centrala termica proprie si AC,net inclus si multiple facilitati. Suprafata apartamentului este de 45 mp.Anul de ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
6
134

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de 2 camere, 55 mp, disponibil la etajul 3 din 8, într-un bloc construit în 1982, în zona Pantelimon. Proprietatea beneficiază de lumină naturală din plin, are balcon generos și multiple spații de depozitare. Se află într-o zonă bine conectată, la câteva minute de școli, magazine și mijloace ...