Apartamente 2 camere

Promovat
de vanzare apartament 2 camere Aparatorii Patriei
6
39

de vanzare apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere. La 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei! Apartamentul are o suprafata de 52mp. Compartimentare: Apartament decomandat, oferind spatii bine definite si organizate, inclusiv un living aerisit si un dormitor confortabil Etaj: 2 ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Aparatorii%2bPatriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou 1 mai
8

Apartament 2 camere Metrou 1 mai

Apartament 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 7 etaje, într-o zonă liniștită și apreciată pentru accesibilitate și numeroasele facilități din apropiere. Este in apropierea MedLife. Suprafață utilă: 42,16 mp Parter / 7 etaje An construcție: 1965 Fără risc seismic Se vinde complet mobilat Ideal ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Tei
16
2

Vanzare apartament 2 camere Tei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, zona Ion Berindei , intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 50 mp si suprafata totala de 54 mp. --------------------------- Transform?m spa?ii, nu doar ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist | Floreasca | singur pe etaj | vedere la lac
19

Dimineața chemi liftul și ușile se deschid direct în apartamentul tău. Fără vecini, fără coridoare comune, fără compromisuri. Aceasta este experiența zilnică pe care ți-o oferă acest penthouse de pe strada Radu Captariu nr. 4, de pe malul Lacului Floreasca. Proprietatea ocupă în întregime ultimul ...

7000 EUR/m2 | 87 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
18

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, renovat, Arena Nationala, bdl Chisinau, Diham
6

Apartament 2 camere, etajul 7 din 10, renovat in totalitate, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1983, situat pe Bdl Chisinau, foarte aproape de intersectia Diham. Imobilul este situat intr-un bloc solid, monolit, structura blocului fiind de beton cu caramida, fiind construit in 1983. Apartamentul ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
2

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Sos Salaj TVA inclus in pret
5
4

Apartament 2 camere Sos Salaj TVA inclus in pret

Ambiant Concept vă propune spre vânzare în exclusivitate apartament 2 camere Sos Sălaj 15 minute Piața Unirii , etaj 4 4 55 mp construcție 2022 cu centrală gaze , finisat complet gresie faianță parchet termopan um , liber cu predare imediată totul nou nu a fost locuit . Se acceptă și credit , toate ...

1309 EUR/m2 | 55 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea