Apartamente 2 camere

Promovat
Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
4
78

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou ce dispune de o suprafata de 52mp etaj 3 an constructie 1995.

1269 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918
8

Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament elegant cu 2 camere situat in zona Titan, 1 Decembrie 1918, in apropiere de Auchan Titan, intr-un imobil finalizat in 1972, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este semidecomandat, are o suprafata totala de 52 mp, ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Titan 2 Camere
8

Metrou Titan 2 Camere

Va oferim un apartament de 2 camere, intr-un bloc construit în 1981. Suprafata totala de 58 mp, din care 54 mp utili si 4 mp balcon. Locația acestui apartament este în Titan, la doar 10 minute de metrou Titan. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru ...

1644 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei
2
5

Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 9, suprafata 50 mp, an constructie 1967. Are ferestre cu geam termopan. Apartamentul necesita renovare completa. Se accepta orice varianta de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 50 mp Compartimentare: Semidecomandat Confort: ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Crangasi , 5 minute metrou
13
1

Crangasi , 5 minute metrou

2 camere confort 1 decomandat , etaj 4 4 , bloc 1981 , cadastru ,intabulare , termopan , rulouri geam , aer conditionat , liber

1798 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Piata Victoriei , Gara De Nord , Bulevardul Gheorghe Duca
16

Piata Victoriei , Gara De Nord , Bulevardul Gheorghe Duca

2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1 7, renovat, instalatii sanitare schimbate , schimbate, gresie, faianta, parchet, termopan,cadastru , intabulare ,

1865 EUR/m2 | 52 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Vitan Rin Grand Hotel
20

Vitan Rin Grand Hotel

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat modern, etaj 1 10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber, plus boxa la etaj 1, 22 mp, pret 8000 euro.

2222 EUR/m2 | 54 m2

Vitan+%e2%80%93+Barzesti, Sector 4, Bucuresti

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului
17

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului

2 camere confort 1 decomandat , mobilat , etaj 9 10 , gresie , faianta , parchet , termopan , 56 mp , bloc 1986 , cadastru , intabulare , bloc reabilitat

1955 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 109.626 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -Discount 50% Parcare - 112.046 Euro TVA inclus pentru un avans de 30% la antecontract - 114.466 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract Pret ...

1771 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea