Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Giurgiului-Gradistea
6
2

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Giurgiului-Gradistea

Apartament 2 camere Giurgiului-Gradistea, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1979. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, 2 balcoane. Se accepta orice modalitate de plata. Detine loc de parcare platit. Caracteristici: Nr. ...

1450 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Unirii- Turturele
14

Apartament 2 camere Unirii- Turturele

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de doua camere in zona Bulevardul Unirii- strada Turturele intr-un bloc 2010. Situat la etajul 4 al unui bloc de 9 etaje si cu o suprafata utila de 78.14 mp plus o terasa de 7.28 mp ,rezultand o suprafata de 85.42 mp reprezinta o varianta atractiva ...

2821 EUR/m2 | 78 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
9

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp și se află la etajul 4. Este ideal pentru persoanele care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de mijloacele de transport și facilități. Detalii: 2 camere Suprafață: 60 mp Etaj: ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Park Politehnica 2 Camere De Vanzare Metrou Grozavesti
18

Park Politehnica 2 Camere De Vanzare Metrou Grozavesti

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul Politehnica Park Residence, una dintre cele mai căutate zone din sectorul 6 al Bucureștiului, chiar vizavi de Universitatea Politehnica și la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Grozăvești. Apartamentul este ...

3600 EUR/m2 | 50 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

2 camere | Piata Gorjului | metrou | bloc reabilitat | 0% COMISION
18

OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATORI ! Dacă îți dorești un apartament unde totul este la îndemână, acesta este genul de proprietate pe care rar îl prinzi disponibil în zona Gorjului. Poziționat literalmente lângă metrou (30 secunde reale), apartamentul oferă unul dintre cele mai mari avantaje din ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Apărătorii Patriei , 63 mp , Nou , 6 min Metrou
20
1

ID Anunt : P255909 Agentia Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament deosebit cu 2 camere, situat la etajul 3 (mansardă) al unui imobil construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36, la aproximativ 6 minute de stația de metrou Apărătorii Patriei. Apartamentul ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament nou 2 camere Apărătorii Patriei+ curte 60 mp | 6 min metrou
13

ID Anunt : P255890 Residenza vă propune spre vânzare in Exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2022, în zona Apărătorii Patriei, pe strada Muntele Mare nr. 36. Proprietatea are o suprafață utilă de 41 mp ...

3256 EUR/m2 | 41 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC
9
1

2 Camere Straulesti 90mp Mobilat Utilat Centrala AC

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Straulesti, la 3 statii de autobuz pana la statia de metrou Straulesti. Statia de autobuz se afla in fata blocului. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu lift, regim de inaltime ...

1956 EUR/m2 | 89 m2

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5
2

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -68.880 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -71.340 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1558 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13
3

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, str. Mohorului sector 6 Militari
5
3

Apartament 2 camere, str. Mohorului sector 6 Militari

Apartament decomandat cu 2 camere, suprafata 52 mp+balcon la etajul 5 din 10, intr-o zona mixta, ce necesita renovare completa, electric, sanitar, etc. Bloc 1979 reabilitat, scara cu 2 lifturi Mai multe detalii la telefon ! Nu accept credit bancar

1154 EUR/m2 | 52 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4
1

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru Familie | Direct Dezvoltator | Confort Premium
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.102 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1716 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea