Apartamente 2 camere

Promovat
Vanzare apartament 2 camere,tip studio,Rotar Park 2,bloc 2022,Militari,zona Metro-Mc Donald's
20
2

Vanzare apartament 2 camere,tip studio, Rotar Park 2 Residence zona Militari,in spate la Mc Donald's,langa Metro,Drumul Osiei 18-28,la 10 minute mers pe jos de metrou Preciziei,(ATENTIE a nu se confunda cu Militari Residence),bloc 2022,decomandat,suprafata ,suprafata totala cu balcon 45 m2,etaj 10 din ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere - Timisoara - Valea Larga - Bloc nou
9

Apartament 2 Camere - Timisoara - Valea Larga - Bloc nou

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camere, bloc nou, spatios si luminos, situat la etajul 4, cu o suprafata utila de 64 mp. Constructia este din 2019, oferind finisaje de inalta calitate si parcare subterana. Livingul si dormitorul sunt spatioase, bucatarie noua, complet ...

2250 EUR/m2 | 64 m2

timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Calea Victoriei-Stirbei Voda-Cismigiu-Apartament 2 camere cu balcon, mobilat
7
2

Ultracentral-Calea Victoriei-Sala Palatului-#536;tirbei Voda-Apartament 2 camere cu balcon, renovat, instalatii sanitare si electrice schimbate, mobilat, utilat, centrala proprie, aer conditionat, masina de spalat rufe, bucatarie echipata complet, gresie, faianta, parchet. Blocul se afla langa Universitatea ...

2756 EUR/m2 | 45 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
10

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 95.600 Euro + TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat mai bun si inteleg faptul ca pretul ...

1544 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat cu Parcare si Geam Baie la 2 min STB - Finalizat
11

Apartament de 2 camere, decomandat cu geam la baie situat la etajul 1 din 4 cu lift, bloc finalizat, amplasat într-o zonă liniștită, ferită de agitația urbană, ideală pentru locuit. Orientat Sud - ceea ce asigură lumină naturală din plin pe parcursul zilei, contribuind la un ambient plăcut și costuri ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 92.700 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 93.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract - 95.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret ...

1463 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere vânzare spații comerciale   de la 60 la 250 mp Bd Iuliu Maniu
10
29

Inchiriere vânzare spații comerciale de la 60 la 250 mp Bd Iuliu Maniu

Direct dezvoltator, comision 0%! Amplasate într-o zonă a Capitalei aflată în plină dezvoltare, spațiile comerciale prezentate fac parte din ansamblul rezidențial EnVogue Residence Iuliu Maniu. Situate la parter, acestea au suprafețe cuprinse între 55 și 250 de metri pătrați, beneficiază de suprafețe ...

25 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietar, vanzare apartament 2 camere, mobilat, utilat, Militari Residence
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, confort 1, mansarda, etaj 8 din 8, complex rezidential Militari Residence, Str. Tineretului, 85, luminos si calduros. Finisajele sunt de buna calitate, centrala termica, gresie, faianta, termopan. Bucataria este open space. Loc parcare, acces securizat. Situat ...

1487 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, bloc 2024, finisat lux,mobilat,utilat, Colentina, Carrefour, 0 comision
20
2

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, decomandat, deosebit, 54 mp (40,9+ 13.1 mp, 2 balcone), etaj 4, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 66 mp, et 2 din 3, bloc 2025, super finisat, Dobroesti, Fundeni, Dragon
20
5

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, foarte spatios, decomandat, in suprafata de 66.1 mp., situat in Dobroesti, pe strada Piersicului, Fundeni, la 1 minut de statia STB. Pret: 94.999 euro, tva 21% inclusa in pret! Blocul este compus din S+P+3 etaje si este dat in folosinta ...

1439 EUR/m2 | 66 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
4

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady, în Sector 3 o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către mijloace de transport, centre comerciale și puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 76 mp și o suprafață utilă de 62 mp, ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
9

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2-3 cam. Bucuresti - Baicului, etaj 6 din 8, 1984, 51 mp, mobilat, decomandat, incadrat.
10
1

Direct proprietar, Vand apartament cu 2-3 camere, decomandat, in Bucuresti, sector 2, zona Baicului, langa Lidl - Baicului Pantelimon. Apartamentul se afla in blocul 6B, str. Costache Conachi nr. 10, orientat spre Vest (toate camerele), intr-o zona linistita, la 5 min. de mers pe jos de capatul de linie ...