Apartamente 2 camere

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Giurgiului-Gradistea
6
2

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Giurgiului-Gradistea

Apartament 2 camere Giurgiului-Gradistea, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 60 mp, an constructie 1979. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, 2 balcoane. Se accepta orice modalitate de plata. Detine loc de parcare platit. Caracteristici: Nr. ...

1450 EUR/m2 | 60 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui
14
1

Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere coonfort 1 decomandat in Sectorul 4,B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui. Etajul 2 din 4,bloc construit in 2015, Suprafata 53mp,contorizat individual,centrala proprie, Se vinde mobilat si utilat, Loc parcare - cota indiviza din teren, Acte la zi,se accepta ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Cartierul Solar - Piscina In Complex
10
3

DE VÂNZARE Apartament 2 camere, 57 mp, Cartierul Solar Locație: Cartierul Solar blocurile noi An construcție: 2025 Suprafață: 57 mp Etaj: 6 din 7 Compartimentare: Decomandat Detalii: Apartament luminos, modern și complet mobilat rămân toate obiectele care se văd în poze Finisaje de calitate superioară Bucătărie ...

1982 EUR/m2 | 57 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere | Bucurestii Noi | Damaroaia | Jiului | Metrou | Comision 0%
11

PROPRIETATE - P234585 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat la etajul 3 într-un bloc cu regim mic de înălțime P+4, într-o zonă liniștită și verde, la doar 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Jiului. LOCALIZARE ȘI VECINĂTĂȚI: Poziționarea este unul dintre ...

2678 EUR/m2 | 42 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence
10
2

Apartament 2 camere + parcare Plaza Residence

Apartament 2 camere de vânzare + loc de parcare suprateran Plaza Residence Faza 2 (2019) Apartament de 2 camere situat în complexul Plaza Residence, faza 2, bloc construit în 2019. Suprafață utilă 50 mp + terasă 4 mp. Terasa are acces atât din living, cât și din bucătărie. Apartamentul este situat ...

3426 EUR/m2 | 54 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, 2024, finisat lux, mobilat, utilat, Colentina, Carrefour, comision 0%
20

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare in Cartierul Colentina, in apropiere de Carrefour, direct de la dezvoltator, un apartament de 2 camere, deosebit, 51,20 mp (40,50+ 10,70 mp balcon), etaj 5, in bloc D+P+6E, bloc nou, receptionat in 2024.  Pret: 109.000 euro (TVA inclusa). Apartamentul are doua camere, ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament de doua camere parter Bucuresti, Sector 1, Complex FeliCity
10
3

Vând apartament de doua camere (şi 2 bai), 74mp utili, (București, Sector 1, Complex FeliCity.), terasă, baie şi bucătărie toate închise cu sistem glisant din sticlă securizata. De asemenea apartamentul dispune şi de două grădini amenajate. NU sunt interesat de colaborarea cu agenitii imobiliare!

1828 EUR/m2 | 74 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Duplex 2 Camere Dristor | Centrala | AC | 7 min Metrou |
7
2

Duplex 2 Camere Dristor | Centrala | AC | 7 min Metrou |

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, de tip duplex, in zona Dristor- Parklake, la 7 minute de statia de metrou Dristor si Parklake Mall. Imobilul este situat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5+M,, finalizat in anul 1970, ulterior ...

1580 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni Lux
5
1

Apartament 2 camere zona Berceni Lux

Apartament modern, 2 camere, 50 mp, situat intr-o zona linistita din Berceni, aproape de statia de metrou si transport public. Etaj 2, finisaje de lux, living generos si luminos, dormitor spatios, bucatarie complet utilata, baie eleganta. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie, aer conditionat, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament Sos Salaj 15 minute Piata  Unirii
5
3

Apartament Sos Salaj 15 minute Piata Unirii

Ambiant Concept vă propune spre vânzare apartament 2 camere etaj 3 5 bloc prevăzut cu lift construcție 2025 ,56 mp cu balcon închis în termopan , finisat complet centrală gaze impecabil mutate imediată .Apartamentu deține toate actele necesare vânzări ( cadastru intabulare ) , Pretu apartamentului include ...

1786 EUR/m2 | 56 m2

Sector 5, Bucuresti

Floreasca vanzare ap 2 camere Mozart-Parcul Verdi
10

Floreasca vanzare ap 2 camere Mozart-Parcul Verdi

Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare Floreasca - Mozart - Parcul Verdi, vanzare apartament de 2 camere, parter coborat, decomandat, suprafata 52 mp + o boxa aprox de 2-3mp, renovat total in urma cu 4 ani, toate instalatiile schimbate, centrala termica noua, um, ac, mobilat si utilat, acces rapid ...

2743 EUR/m2 | 51 m2

Floreasca, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1950 , disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea