Apartamente 2 camere

Promovat
SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari   Iuliu Maniu 586-590
8
11

SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari Iuliu Maniu 586-590

Familia ta s-a marit si simti ca a venit vremea sa te muti intr-o locuinta mai spatioasa? Ce parere ai de acest apartament cu trei camere, amplasat in zona de vest a Capitalei, in ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu? Locuintele noastre au suprafete generoase, semnificativ peste media ...

786 EUR/m2 | 300 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Tineretului Calea Vacaresti,parc, Sun Plaza, CENTRALA PROPRIE
13

Tineretului Calea Vacaresti,,parc, Tineretului, Palatul Copiilor, parc, decomandat, parter 4, cu BALCON si pivnita, parcare, posibilitati mdificare, 56mp, bucatarie mare patrata, geam la baie, CENTRALA PROPRIE, situat la intrarea in parc, in apropiere de metrou Piata Sudului si Sun Plaza. POTENTIAL ...

2788 EUR/m2 | 52 m2

vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
10

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ansamblu rezidențial modern format din 2 blocuri cu regim mic de ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1753 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar   Apartament   Bloc Nou   Prel. Ghencea stradal
6
3

Direct Proprietar Apartament Bloc Nou Prel. Ghencea stradal

Direct Proprietar ! ( 0% comision ) Bloc nou , construcție 2020-2021! Disponibil un Apartament de 2 camere , complet mobilat ,decomandat, etaj intermediar, blocul având un regim de înălțime de 6 etaje și un total de 136 de apartamente de 2 și 3 camere (fara garsoniere), 2 scări de bloc, situat in str. ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

Ghencea, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea