Apartamente 2 camere

Promovat
Militari-2 Camere, 57.7 mp, DECOMANDAT, MUTARE RAPIDA, Metrou Pacii / Preciziei
11

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 57.7 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 6.3 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

2144 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei
11
2

Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere deosebit, in zona Drumul Taberei/Valea Oltului. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 58mp utili | 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 balcon amenajat | 64.5mp totali Mobilare si utilare: Complet mobilat si utilat ...

2362 EUR/m2 | 58 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Doamna Ghica - Parc Plumbuita I centrala proprie
8

Va ofer spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat langa Str. Doamna Ghica, langa intrarea principala in Parcul PLumbuita, intr-o zona verde si linistita, care dispune de toate facilitatile pentru o viata moderna, activa si confortabila. Disponibilitate imediata! Pozitie excelenta ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Doamna Ghica, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat
10
1

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat

Apartament cu 2 camere, situat pe Bulevardul Dimitrie Cantemir, într-o zonă centrală, extrem de bine conectată, la 3 minute de mers pe jos de metrou. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, într-un bloc reabilitat termic, construit în anii 60, bine întreținut. Caracteristici principale: Suprafață: ...

2690 EUR/m2 | 50 m2

Cantemir, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Rahova
1
3

Apartament 2 camere Rahova

Proprietar, ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in strada Dunavat nr.18,in bloc de 4 etaje, apartamentul aflandu-se la etajul 2. Este proaspat renovat cu materiale de calitate. Instalatie electrica si instalatie sanitara schimbate complet, tamplarie PVC noi schimbate de noi, nu prin programul de ...

1843 EUR/m2 | 54 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

2 camere Bloc nou finalizat Str Toporasi Sector 5
10

2 camere Bloc nou finalizat Str Toporasi Sector 5

2 Camere Decomandate - Comision 0 - Constructie Premium - Toporasi Sector 5 07 arata numarul Bogdan 70200 euro + tva ,et 2 3 , 49 mp ,bloc 2024 finalizat! Direct Dezvoltator! Comision 0 ! Poze reale! Apartament cu 2 Camere cu o suprafata utila de 49 mp, cu ferestre largi ce creeaza spatii luminoase ...

1404 EUR/m2 | 50 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

2 camere Brancoveanu adiacent   Postalionului   Bloc 2025
9

2 camere Brancoveanu adiacent Postalionului Bloc 2025

Apartament 2 camere decomandat Grand Arena Mall Str Postalionului Mutare imediata 2 bai 07 arata numarul Bogdan 80000 euro ,P 5 ,supraf 49 mp ,bloc 2024 , dispune de 2 bai! Ești în căutarea unei locuințe noi? Acest apartament de 2 camere, situat la parterul înalt al unui imobil finalizat în ...

1631 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 cam. 60mp din 2 garsoniere, mobilat, Dumbrăvița 2 ITN
20

Propunem spre vânzare un apartament versatil, rezultat din unirea a două garsoniere, situat la etajul 3 din 4 al unui imobil construit în 1972, pe strada Dumbrăvița nr. 2, în blocul ITN. Proprietatea are o suprafață utilă totală de 60 mp și se vinde complet mobilată și utilată. Compartimentare: ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere Alexandru Obregia Mobilat Utilat
11
4

2 camere Alexandru Obregia Mobilat Utilat

2 camere Alexandru Obregia Aliorului Mutare rapida Mobilat Utilat! 0783002002 Bogdan 77900 euro ,48 mp , Et P 10 ,Bloc 1972 Detalii apartament: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare semidecomandată! Termopane, ușă metalică Avantaje: Disponibil pentru mutare imediată Bloc curat, vecini ...

312 EUR/m2 | 48 m2

Sector 4, Bucuresti

2camere militari rezidence
7
19

2camere militari rezidence

militari rezidence strada ilie petre , etaj 2 7 , liber, apartamentul se vinde mobilat , gresie faianta parchet termopan, balcon ,centrala proprie , rog seriozitate

1317 EUR/m2 | 47 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament la cheie, 2 camere, Bucuresti, Fizicienilor
10

Apartament la cheie, 2 camere, Bucuresti, Fizicienilor

Excelenta prin experienta! Bun venit in cartierul Nicolae Grigorescu din Bucuresti. Va prezentam un apartament de 2 camere situat la etajul 6 al unui bloc de 10 etaje aflat la cateva minute de mers pe jos pana in parcul IOR, cu acces facil si rapid la metrou si mijloace de transport in comun, supermarket-uri ...

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere strada Gradistea
7

Apartament 2 camere strada Gradistea

Vand aparatament 2 camere strada gradistea, langa Piata Resita Apartamentul este decomandat Apartamentul este recent renovat Suprafata utila 49 mp Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

1939 EUR/m2 | 49 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Bulavardul Natiunilor Unite
15
2

Vanzare apartament 2 camere Bulavardul Natiunilor Unite

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Bulevardul Natiunilor Unite. Locuinta este situata la etajul 3 al unui imobil cu 3 nveluri + pod. Compartimentarea este facuta de catre proprietarul actual in asa fel incat fiecare spatiu poate fi folosit la maxim. Locuinta ramane mobilata si ...

1600 EUR/m2 | 35 m2

natiunile unite, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare
5
1

Apartament 2 camere de vanzare

Proprietar. Vând apartament 2 camere in Vitan Residence. Apartamentul se vinde exact ca in poze, finisaje de lux, mobilier Mobexpert! Etaj 10 10. Apartament foarte calduros, cheltuieli intretinere - decente! Suprafața utilă totală : 70 mp

2786 EUR/m2 | 70 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere confort 1 piata sudului 2 min de metrou
10
3

Apartament 2 camere confort 1 piata sudului 2 min de metrou

Zona secuilor,in spatele scolii 190,grădinița lângă,after Scholl ,mega image la 1 minut, metroul la 2 minute,bloc de 8 etaje, apartamentul se afla la parter,2 camere confort 1 semidecomandat,2 holuri cu 2 debarale cu rafturi făcute pe comanda,una are ușa și se poate intra, apartamentul a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 51 m2

Piata%252bSudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere , strada Luica ( Piata Resita ) , bloc
5
7

Apartament 2 camere , strada Luica ( Piata Resita ) , bloc

Vand apartament 2 camere, situat pe Strada Luica, zona Piata Resita, cu suprafata de 39.46 mp, la etajul 10, intr-un bloc reabilitat termic. Caracteristici: 2 camere 39.46 mp etaj 10 geamuri termopan bloc reabilitat Se accepta credit. Pentru orice detalii, sunati sau lasati mesaj.

1578 EUR/m2 | 37 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Dr. Taberei-Valea Doftanei-Apartament 2 camere
5
1

Dr. Taberei-Valea Doftanei-Apartament 2 camere

Dr. Taberei-Valea Doftanei-Apartament 2 camere, decomandat, bloc construit in 2017, izolat termic, mobilat, utilat, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie! Facilitati: - metrou Valea Ialomitei - supermarketuri in apropriere - centre medicale - scoli, gradinite si parcuri in imediata veci ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Basarabia, Arena Nationala
6
2

Apartament 2 camere Basarabia, Arena Nationala

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Basarabia, in apropiere de Spitalul Judetean Ilfov, intr-un imobil finalizat in 1980, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul 4 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 58 mp, si dispune de o baie si un ...

Basarabia, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Tineretului, Piata Norilor
4

Apartament 2 camere Tineretului, Piata Norilor

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat in zona Tineretului, foarte aproape de Piata Norilor, intr-un imobil finalizat in 1980, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10, este semidecomandat, are o suprafata totala de 55 mp si dispune ...

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament de Vanzare 2 camere
10
7

Apartament de Vanzare 2 camere

Persoana fizica, apartament de 2 camere de vazare. Zona: Vitan - Dristor An constructie: 1973; Etaj 2 4; Suprafata 36mp; Apartamentul dispune de centrala termica proprie, aer conditionat, masina de spalat noua cu functie uscare, se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Scara este curata, cu sisteme ...

2222 EUR/m2 | 36 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere mobilat si utilat, Sector 4 - Aparatorii Patriei
9

Proprietatea include balcon, tâmplărie din PVC și pardoseli din parchet și gresie. Este gata pentru utilizare și echipată cu mobilier nou facut pe comanda, mașină de spălat, frigider, plită, cuptor și TV. Îți oferă un spațiu confortabil și funcțional. Locuința se află în sectorul 4, București, în apropiere ...

3750 EUR/m2 | 40 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament metrou Eroilor, Piata Operei, Facultatea de Drept,  Kogalniceanu, Fac Medicina Veterinara
8
4

Apartament metrou Eroilor, Piata Operei, Facultatea de Drept, Kogalniceanu, Fac Medicina Veterinara

Proprietar, VAND ( 117 000 Euro ) - DOAR PENTRU CEI CU ADEVARAT INTERESATI; se va viziona doar in sistem Open House si nu se va elibera mai devreme de 30 zile - *** Apartament 2 camere semidecomandat, 46 mpU, plasat in bloc cu centrala termica proprie, dat in folosinta in anul 1960, la etajul 1 7, ...

2600 EUR/m2 | 45 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand apartament 2 camere Piata sudului
14
2

Vand apartament 2 camere Piata sudului

Vand 2 camere, 57mp, etaj 2 9, banii cash 5 minute de Sun Plaza, Statii STB, tramvai, piata 3 minute de Mega image, scoala, gradinita Pentru informatii extra si corecte va rog sunati la numarul de telefon.

1386 EUR/m2 | 57 m2

Piata%25252bSudului, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea