Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament de 2 camere de vanzare Titan
5
42

Apartament de 2 camere de vanzare Titan

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, cu o suprafata 50 mp, decomandat. In apropiere regasim statia de metrou Titan. Apartamentul se vinde mobilat si utiat. Se situeaza la etajul 2, dispune de centrala termica pe gaz. Se accepta si credite.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Bulevardul Decebal, stradal, RENOVAT RECENT,metrou Piata Muncii
7
2

Bulevardul Decebal, stradal, RENOVAT RECENT, bucararie mare,multiple spatii pentru depozitare, situat la etajul 1 7, cu o suprafata de 65 mp, constructie 1995, situat la 10 minute distanta fata de metrou Piata Muncii, in zona de cafenele , dar si in apropiere de Rond Alba Iulia, scoala,gradinita, si ...

3217 EUR/m2 | 60 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere mobilat Militari Residence - parcare proprie
20
1

**COMISION 0%** Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Militari Residence, pe strada Tineretului nr. 35 bis, într-o zonă accesibilă și bine dezvoltată. Locuința este amplasată la etajul 1 din 6, oferind un echilibru ideal între confort și accesibilitate. Compartimentarea este practică, ...

1833 EUR/m2 | 45 m2

militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Gemina by the Lake - Pipera Plaza - Rond OMV || 2 - 3  - 4 Camere
11

Gemina by the Lake - Pipera Plaza - Rond OMV || 2 - 3 - 4 Camere

Mihai Dragusin • Global Home Romania • Real Estate • Imobiliare • Pipera Vanzari Dezvoltator • 0% Comision Gemina by the Lake – Pipera Locuințe cu personalitate, la marginea Lacului Pipera Gemina by the Lake este cel mai nou proiect marca Gemina, situat într-o zonă exclusivistă din nordul Bucureștiului, ...

2717 EUR/m2 | 46 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 2 camere, bloc mic, Polona
10
2

Vanzare apartament 2 camere, bloc mic, Polona

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Polona, zona str. Paul greceanu, intr-un imobil construit in anul 1940 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata utila de 39 mp si suprafata totala de 43 mp. Apartamentul a fost complet renovat, are centrala ...

1792 EUR/m2 | 39 m2

polona, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Romana
11
1

Vanzare apartament 2 camere Romana

Va propunem spre vanzare apartament ultracentral cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat langa metrou din Piata Romana, intr-un imobil construit in anul 1960 , disponibil la etajul 2 din 8, vedere pe spate, catre est, cu o suprafata utila de 44 mp si suprafata totala de 49 mp. Se poate vinde mobilat ...

2725 EUR/m2 | 44 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Tei
16
2

Vanzare apartament 2 camere Tei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, zona Ion Berindei , intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 50 mp si suprafata totala de 54 mp. --------------------------- Transform?m spa?ii, nu doar ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp
4

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp

Ofer spre vanzare un apartament decomandat in sector 4, la aproximativ un km de Metrou Aparatorii Patriei . Disponibilitati pe etaje intermediare . Suprafata utila totala : 65 mp . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander trimpan . Regim inaltime : P+6, cu lift ...

1477 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Titan Sun Park Ap 2 camere
14

Titan Sun Park Ap 2 camere

Apartament de vanzare in complexul Titan Sun Park, sector 3, pe Drumul Gura Putnei. 2 camere decomandate, complet mobilat si utilat, loc de parcare in fata scarii, etaj 3 4 cu lift, suprafata totala 60,03 mp, constructie 2018. Acces facil la metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie: 20 min mers pe jos sau ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei
3

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Alliance Rezidential va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar un minut de statia de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul are o suprafata utila totala de 52,1 mp si este amplasat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Locuinta se preda la cheie, fiind pregatita pentru mutare. Optional, ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
2

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ TMC Park
14

Apartament 2 camere ~ TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...

2500 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea