Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament de 2 camere de vanzare Titan
5
41

Apartament de 2 camere de vanzare Titan

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, cu o suprafata 50 mp, decomandat. In apropiere regasim statia de metrou Titan. Apartamentul se vinde mobilat si utiat. Se situeaza la etajul 2, dispune de centrala termica pe gaz. Se accepta si credite.

1900 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere renovat | Metrou Raul Doamnei | mobilat si utilat
9
5

Unele apartamente impresionează prin design. Altele prin echilibru, liniște și funcționalitate. Acesta este genul în care te simți bine din prima, chiar dacă nu strigă după atenție. Localizare excelentă – Drumul Taberei, zona Râul Doamnei: - 3 minute de mers pe jos până la STB - 3 minute până ...

2319 EUR/m2 | 36 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere 42 mp,  etaj 2, Militari langa METROU Pacii, liber, NOU, COMISION 0%
10

Ap 2 camere 42 mp, etaj 2, Militari langa METROU Pacii, liber, NOU, COMISION 0%

Apartament 2 camere, semidecomandat, disponibil la etajul 2, cu suprafata de 42 mp, compus dintr-un living + bucatarie de 19 mp, 1 dormitor de 12 mp, baie de 4.5 mp si un balcon de 2.8 mp. Proiectul vă propune mai multe tipuri de apartamente cu 2 şi 3 camere, iar datorită pozitiei împrejurimilor reprezintă ...

2331 EUR/m2 | 39 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Piata Sudului
6
29

Apartament de vanzare in Piata Sudului

Oferim spre vanzare apartament de 2 camere in zona Piata Sudului,este situat la 400m de metrou.Este decomandat complet mobilat si utilat.Lidl Profi vis-a-vis.Statia de STB este in apropiere.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 51mp situata la etajul 4.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere et 4 decomandat 60 mp util 1990 Tei, Circ
8
18

Propietar. Apartament 2 camere decomandat, suprafata 60 mp cu balcon inclus, et 4 8, bloc edificat 1990. Expunere solara VEST. Vecinatati: Parcul Circului, Piata Obor, Stefan cel Mare, Spitalul Colentina. Posibilitate instalare centrala termica, conducta gaz accesibila pe etaj pt bransament. (Apartamente ...

2148 EUR/m2 | 60 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii
8
2

Apartament 2 camere cu centrala proprie Titan, Parc Titanii

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Titan, in apropiere de Parcul Titanii, intr-un imobil finalizat in 1977, bloc in curs de reabilitare termica. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 54 mp, si dispune de 1 baie ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat Centrala Proprie Langa Parcul IOR!
15

2 Camere Decomandat Centrala Proprie Langa Parcul IOR!

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat chiar lângă Parcul Alexandru Ioan Cuza (IOR), în zona Câmpia Libertății – Sector 3, una dintre cele mai apreciate și căutate zone din București. Localizare excelentă – ieșire rapidă direct către parc , ideal pentru plimbări, sport, familii cu ...

2440 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

apartament 2 camere
9
1

apartament 2 camere

Apartament 2 camere sos Chitilei vis a vis de Carrefour Colloseum etaj 3 4 se vinde mobilat și utilat. Toate utilitățile(apa gaz canalizare). Asociație de proprietari,lift,balcon închis. Direct proprietar, nu se adaugă TVA

2255 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea