Apartamente 2 camere Sector 1 Pipera

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 1 Pipera Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere | MTM Pipera Lake | Nord | Lux | Nou | Langa Lac
16

2 Camere | MTM Pipera Lake | Nord | Lux | Nou | Langa Lac

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul rezidential MTM Pipera Lake, (Bulevardul Pipera nr 1 ) intr-o zona linistita si in plina dezvoltare din Pipera. Apartamentul are o suprafata toatala de 65.7 mp, intr-un bloc cu regim inaltime P+4. Compartimentarea apartamentului: - Living ...

2358 EUR/m2 | 55 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere 59MP | 1 Loc de Parcare Subteran | Rose Residence | Pipera
9

Andra Voicu ^ Global Home Romania ^ Real Estate Broker ^ Imobiliare ^ Erou Iancu Nicolae ^ Pipera Apartament 2 camere situat la etajul 2 al unui imobil finalizat in 2020, amplasat la intersectia Bd. Pipera si Bd. Erou Iancu Nicolae - Complex Rose Residence Proprietatea este echipata complet cu mobilier ...

2685 EUR/m2 | 54 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

2 camere, 2025, lângă Pădurea Băneasa, Pipera | etaj 2 | balcon mare
20

Apartament 2 camere, construcție nouă 2025, etaj 2, lângă Pădurea Băneasa – 146.000 euro TVA inclus Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, finalizat în 2025, amplasat într-un ansamblu rezidențial premium din nordul Bucureștiului, în imediata ...

2321 EUR/m2 | 63 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament Premium 2cam 63mp utili + Gradina proprie 37mp |Pipera-Iancu Nicolae|
12

Apartament NOU Premium cu 2 camere cu suprafata utila totala de 63 MP si suprafata construita de 78 MP , plus gradina proprie de 38 mp , aflat in zona Pipera ,la parterul unui imobil finalizat in 2026 , imobil cu 4 nivele si pozitionat pe o strada principala din zona Pipera central . Apartamentul este ...

2694 EUR/m2 | 63 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere mobilat
7

Apartament 2 camere mobilat

Van Gulik Real Estate va prezinta un apartament modern, luminos si eficient compartimentat, situat intr-un imobil nou in zona Pipera. Suprafata utila este de 56 mp + balcon 6 mp. Se vinde complet mobilat si utilat, pregatit pentru mutare imediata. Loc de parcare disponibil separat – 17.500 euro. Zona ...

2563 EUR/m2 | 57 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-1
Salvează căutarea