Apartamente 2 camere Sector 3 Theodor-pallady

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 3 Theodor-pallady Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere 59mp + terasa de 84 mp Theodor Pallady
8

2 camere 59mp + terasa de 84 mp Theodor Pallady

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -15 minute de statie metrou -15 minute de statie RATB -12 minute de Auchan Titan -12 minute de Metro, IKEA, Jumbo, Kika, Decathlon -7 minute de scoala -1 minut de Supermarket Mega Image 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobilul ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere dec Theodor Pallady
8
30

2 Camere dec Theodor Pallady

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -10 minute de statie RATB 19, 27, 40 -15 minute de statie metrou 1 Decembrie 1918 -12 minute de Auchan Theodor Pallady -7 minute de Supermarket Lidl -In apropiere de scoala, gradinita, banca 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobil ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare
19

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare

Metrou Anghel Saligny - Apartament cu 2 Camere Tip Studio De vanzare apartament cu 2 Camere, tip studio situat in sectorul 3 al capitalei, in complexul Hills Pallady. Se afla la o distanta de aproximativ 3 minute fata de metrou Anghel Saligny. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, la fel ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat
12
1

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat

Aduc spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in complexul rezidential Titan Sun Park, zona Sector 3 Suprafata totala generoasa de 60,03 mp, cu compartimentare eficienta si spatii bine proportionate Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Beneficiaza ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny
20

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny

Apartament 2 camere tip studio de vanzare in Sector 3, complex Hills Pallady, la aproximativ 3 minute de metrou Anghel Saligny. Suprafata utila 53 mp, etaj 11 din 11, compartimentare eficienta, ideal pentru cuplu sau investitie. Se vinde complet mobilat si utilat, fara masina de spalat si uscator. Parcare ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita   Hills Pallady
6

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita Hills Pallady

2 CAMERE METROU LA DOAR 50 DE METRI FATA DE ANSAMBLU HILLS PALLADY !!! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat in complexul rezidential Hills Pallady. Imobilul are o suprafata de 53 mp si este amplasat intr-un bloc construit in anul 2021, la etajul 11 din 11, oferind un view ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio premium, compartimentare inteligentă | Mobilat & utilat complet
20

Studio modern, amenajat integral cu ajutorul unui designer de interior, situat în cadrul ansamblului rezidențial Sofia&Sya Residence, Locuința impresionează prin compartimentarea eficientă și utilizarea inteligentă a spațiului, fiind transformată din garsonieră într-un studio cochet și funcțional, ideal ...

2570 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea