Apartamente 2 camere Sector 3

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Bucuresti Sector 3 Balcon Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
2

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
9

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
4

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady, în Sector 3 o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către mijloace de transport, centre comerciale și puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 76 mp și o suprafață utilă de 62 mp, ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 55mp,decomandat + parcare acoperita,Theodor Pallady 130.000
10
2

Propietar, ofer spre vânzare un apartament bine compartimentat, cu 2 camere, situat într-un imobil de 4 etaje dotat cu lift. Apartamentul are o suprafață utilă de 49,79 mp și o suprafață totală de 55,57 mp, incluzând balconul de 5,78 mp. Compartimentarea este astfel: Living spațios 19,43 mp Dormitor ...

2236 EUR/m2 | 55 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare 2 cam Theodor Pallady - Sector 3
10
134

Vanzare 2 cam Theodor Pallady - Sector 3

Reprezentant dezvoltator: Va propun la vanzare un apartamente de doua camere, situat la etajul 5, cladirea C2 ( nu este mansarda), intr-un bloc mixt . Constructia este situata in zona Theodor Pallady, ca punct de reper Mega Image Ozana. Apartament confort 1 decomandat, cu o suprafata totala de 48.00 ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
9

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Pallady| Parcare inclusa
10

Apartament 2 camere decomandat | Pallady| Parcare inclusa

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, având o suprafață utilă de 49,79 mp și balcon de 5,78 mp, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc cu lift. Imobilul este amplasat în zona Pallady, pe strada Drumul Gura Crivățului, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou. ...

2510 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Stefan cel Mare | Bloc 2015 | Mobilat | Decomandat
9

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Stefan cel Mare, ideal pentru : familie sau investiție Informații generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: decomandat • Suprafața: • Utilă: 52.78 m²; • Construită: 62 m². • Etajul: 6/x9 • Anul construcției: 2015 • Tipul ...

3354 EUR/m2 | 53 m2

Stefan cel Mare, Sector 3, Bucuresti

Bloc finalizat 2025 situat langa Auchan Titan - mobilat si utilat
17

Apartamentul este situat pe strada Bratarii la nr. 79 (Iram Residence) la mica distanta fata de Auchan Titan. Etaj 9 din 11 - suprafata totala utila 62,41 mp (53,29 mp interior + 9,12 mp balcon tip logie). Locuinta se vinde mobilata si utilata aproape complet, exact cum se vede in poze. Locul de parcare ...

1655 EUR/m2 | 62 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | 53 mp | Parcare privata | 15 min metrou 1 Decembrie 1918
10

* Direct proprietar * NU doresc colaborare cu agentii sau agenti imobiliari. Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-o zona foarte bine conectata din Sector 3, la aproximativ 15 minute de statia de metrou Stația de metrou 1 Decembrie 1918, cu acces rapid catre mijloace ...

2353 EUR/m2 | 51 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Decebal-Voronet, apartament tip studio, centrala proprie, mobilat-utilat, ideal investitie
20

Daca sunteti in cautarea unei locuinte cochete, ideala pentru locuit sau de inchiriat, va propunem spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat pe strada Voronet, cu iesire in Bulevardul Decebal,la 7 minute de metrou Piata Muncii, intr-un imobil construit in ...

2857 EUR/m2 | 28 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea