Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan aproape de metrou
5
39

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat în zona Titan, Sector 3. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 2 10, bloc reabilitat, construit în 1983. În apropiere se află metrou Titan, parcul și multiple spații comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere ultracentral - Bulevardul Unirii
9

Apartament 2 camere ultracentral - Bulevardul Unirii

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe Bulevardul Unirii, intr-o zona ultracentrala si foarte cautata, la doar 5 minute de mers pe jos de Unirea Shopping Center si de statia de metrou Piata Unirii. Apartamentul este situat la etajul 3 din 7 intr-un bloc solid din beton, construit ...

3603 EUR/m2 | 58 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament  2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan
5

Apartament 2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan

Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan , etaj 3 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1973, bloc anvelopat, apartamentul are instaltaii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi noi, se vinde mobilat si utilat. Apartamentul nu are balcon. 14 ...

2041 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de neratat
10
3

Apartament de neratat

vind apartament pe care il iubesc pentru calitatile lui: in imobil curat, imobil rafacut, desi e la etajul 8 avantajul este ca nu ai zgomot si e o placere sa iti bei cafeaua pe balconul in care am pus gresie si o masuta, si termopane. apoi camerele sunt spatioase, au parchet lipit ambele. si termopane. Bucataria ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Decebal-Voronet, apartament tip studio, centrala proprie, mobilat-utilat, ideal investitie
20

Daca sunteti in cautarea unei locuinte cochete, ideala pentru locuit sau de inchiriat, va propunem spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat pe strada Voronet, cu iesire in Bulevardul Decebal,la 7 minute de metrou Piata Muncii, intr-un imobil construit in ...

2857 EUR/m2 | 28 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere 52 MP Titan  metrou 1 Decembrie 1918 sect 3
9

Apartament 2 camere 52 MP Titan metrou 1 Decembrie 1918 sect 3

Apartament 2 camere de vanzare, situat pe strada Plutonier Petre Ionescu , in zona Titan, la etajul 9 din 10, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1976. Suprafata utila este de 52 mp, cu compartimentare practica si luminoasa. Apartamentul este ideal pentru locuit sau investitie, avand un spatiu ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Metrou Dristor - 2 Camere 53mp decomandat
4
4

Metrou Dristor - 2 Camere 53mp decomandat

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat pe Bd. Camil Ressu, la doar 2 minute de stația de metrou Dristor și la aproximativ 7 minute de Mall ParkLake. Locuința se află la etajul 6 din 10, într-un bloc construit în anul 1970, care a fost reabilitat termic. Apartamentul este decomandat, ...

1434 EUR/m2 | 53 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Tineretului metrou
10

Tineretului metrou

TINERETULUI - METROU Vă prezentăm un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din București Tineretului, Piața Norilor. O alegere ideală pentru cei care își doresc confort urban, acces rapid către centru și proximitatea parcului. Locație excelentă, renovat ...

2220 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 3, Bucuresti

Vand Apartament 2 camere, 5 minute de metru Dristor, 10 10 fara risc seismic, renovat complet
5

Proprietar vând apartament 2 camere, 51 mp utili, poziționat excelent la 3 minute pe ios de Parcul IOR, 3 minute pe jos de ParkLake și 5 minute pe jos de metrou Dristor. Etaj 10 10, bloc construit în 1966, bloc mixt, confort 1, semidecomandat, fără risc seismic. Acoperișul și terasa au fost refăcute ...

2588 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.089 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -125.719 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -129.349 Euro ...

2255 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea