Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
Vanzare apartament Dristor-Mihai Bravu-Kaufland
9
1

Vanzare apartament Dristor-Mihai Bravu-Kaufland

Compania Imobiliara Apulum94 va propune spre cumparare un apartament de 2 camere, spatios si luminos, decomandat, amenajat cu gresie, faianta, parchet, termopan, situat in zona Dristor la etajul 8 al unui bloc cu 10 etsje. Blocul reabilitat termic a fost construit in anul 1984. Apartamentul are o ...

2185 EUR/m2 | 54 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament  2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan
5

Apartament 2 cam zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan

Apartament 2 camere zona Liviu Rebreanu - Auchan TItan , etaj 3 din 4, conf 1, decomandat, supraf. 49 mp. an constructie 1973, bloc anvelopat, apartamentul are instaltaii electrice si sanitare schimbate, gresie, faianta, termopan, parchet, usi noi, se vinde mobilat si utilat. Apartamentul nu are balcon. 14 ...

2041 EUR/m2 | 49 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan aproape de metrou
5
40

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat în zona Titan, Sector 3. Suprafața utilă de 47 mp, etaj 2 10, bloc reabilitat, construit în 1983. În apropiere se află metrou Titan, parcul și multiple spații comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
18

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor
8
35

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat modern in zona Dristorului cu o suprafata de 56mp situat la etajul 3,in apropiere regasim McDonalds si Dristor Kebap. Aveti parte de liniste si este un apartament luminos cu vedere pe spate.

1750 EUR/m2 | 56 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, renovat, Arena Nationala, bdl Chisinau, Diham
6

Apartament 2 camere, etajul 7 din 10, renovat in totalitate, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1983, situat pe Bdl Chisinau, foarte aproape de intersectia Diham. Imobilul este situat intr-un bloc solid, monolit, structura blocului fiind de beton cu caramida, fiind construit in 1983. Apartamentul ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
81

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan, intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si magazine. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58mp, fiind situat la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje, care dispune de lift. Acesta dispune de un loc de parcare ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii
4
62

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii

Apartament cu 2 camere, 45mp utili, semidecomandat, in zona Matei Basarab Valeriu Braniste. Proximitatea fata de Bd Unirii (500 Metri) asigura un acces rapid catre multiple zone de interes, in timp ce pozitionarea mai retrasa fata de strada si de zonele cu trafic intens ofera linistea unui camin retras ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
81

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Basarabia
7
16

Apartament 2 camere zona Basarabia

Vând apartament 2 camere, situat stradal pe Bulevardul Basarabia, la etajul 5 din 9, într-un bloc construit în 1975, din beton. Poziție excelentă, la 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Costin Georgian și foarte aproape de Arena Națională.Detalii: Suprafață utilă: 56 mp Etaj 5 9, bloc reabilitat ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare decomandat, situat în zona Titan aproape de metrou
4
41

Apartament 2 camere, decomandat, situat în zona Titan, Sector 3. Proprietatea are 49 mp utili, se află la etajul 4 10 și face parte dintr-un imobil construit în anul 1986. În apropiere regăsiți metrou Titan, parcul IOR, școli și supermarketuri. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați ...

1510 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea