Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Unirii
9
3

Apartamente 2 camere zona Unirii

Vând apartament 2 camere în zona Unirii, ideal pentru investiție sau locuit. Suprafață utilă de 50 mp, situat la etajul 5 într-un bloc de 10 etaje. Detalii: 2 camere, 1 baie Etaj 5 10 Suprafețea utilă: 50 mp Locuința este complet mobilată și utilată Lumină naturală pe tot parcursul zilei Zona este ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Policlinica Titan - Parcul Titanii
6

Policlinica Titan - Parcul Titanii

Apartament foarte spatios si luminos, cu 2 camere, decomandat, situat in zona Policlinica Titan - Parc Titan - Nicolae Grigorescu. Apartamentul este renovat, mobilat si utilat, fiind liber pentru inchiriere sau vanzare. Pentru mai multe detalii, va rugam sa sunati la telefonul: 0731.892.834.

2232 EUR/m2 | 56 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor Decomandat 2 Camere
7

Metrou Dristor Decomandat 2 Camere

Apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 10, într-un bloc anvelopat termic, pe Bd. Camil Ressu, chiar lângă metrou Dristor 2. Complet mobilat și utilat Vedere stradală Zonă excelent conectată la transport public Aproape de magazine, bănci, restaurante și multiple facilități Acces rapid către ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
74

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor
4
31

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor

Ofef spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat si utilat localizat in sectorul 3 zona Dristor 5-7 minute de metrou .Imobilul are o suprafta de 52 mp , etaj 4 an de constructie 1987.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament doua camere zona Titan
7
13

Apartament doua camere zona Titan

Aleea Buhusi, 12 minute metrou 1 Decembrie 1918, Titan Auchan 10 minute, Parcul Teilor, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 9 10, suprafata 55mp, an constructie 1979, renovat integral, gresie, faianta, parchet, termopan, instalatie electrica, sanitara, boxa la subsol, cadastru, intabulare

1418 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady
5
15

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady

Apartament cu 2 camere luminoase 55 mp Se afla in sector 3 , Drumul Gura Ariesului la etajul 3 cu vedere panoramica a zonei. METROU la 10 min de mers pe jos . An constructie: 1990 Complet mobilat si utilat.Apartamentul de afla in imediata apropiere de la complexul comercial Pallady

1600 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence
4
4

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence

Vanzare apartament in zona Militari Residence,2 camere,etaj 4 din 7,bloc construit in 2018,suprafata 58 mp.Apartamentul este decomandat,cu living spatios,dormitor,bucatarie inchisa si baie.Se vinde mobilat si utilat.Zona este foarte buna,aproape de magazine,restaurante,gradinite si mijloace de transport ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
49

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu
7
34

Vanzare apartament 2 camere Mihai Bravu

Apartament cu 2 camere de vânzare la maximum 10 minute de stația de metrou Mihai Bravu. Suprafata: 50mp An Constructie 1988 Imobilul este situat la etajul 1 din 4 al unui bloc construit în anul 1989 și se mai învecinează cu:grădinița Brândușa la 260 de metri de scara de bloc,ceea ce înseamnă că vă puteți ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

apartament de vanzare cu 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou
4
37

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, amplasat în zona Titan aproape de metrou. Suprafața utilă este de 51 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1984. În proximitate se află metrou Titan, piață, parc și numeroase mijloace de transport. Pentru detalii sunați la numărul ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
5
146

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Apartament de 2 camere cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Titan Nicolae Grigorescu, la etajul 5 din 10, într-un bloc construit în 1981 și reabilitat termic. Locuința are compartimentare semidecomandată, balcon spațios și bucătărie separată. Se vinde mobilat parțial, cu acces imediat la metrou, ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe