Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
Apartament 2 cam – bloc tip boutique, zona 1 Dec. 1918 / N.Grigorescu
14
1

Apartament 2 camere – bloc tip boutique, zona 1 Decembrie 1918 / Nicolae Grigorescu Vă propunem spre achiziție un apartament situat într-un imobil tip boutique, cu regim redus de înălțime (P+2+M), finalizat în anul 2019 și construit cu materiale de calitate superioară. Localizare excelentă 10 minute ...

2200 EUR/m2 | 45 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Racari, KFC
4
2

Dristor, Racari, KFC

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul 8 in bloc de 10 nivele reabilitat. Acte la zi.

2185 EUR/m2 | 54 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apart 2 camere 47mp FINALIZAT Astorium Life Pallady Cladirea A
16

PROGRAMATI VIZITA TELEFONIC PRET PROMOTIONAL PENTRU ACEST APRTAMENT DE 2 CAMERE DE 47 MP SITUAT LA ETAJUL 7 /11 OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR Apartamentele sunt spațioase, inteligent compartimentate și beneficiază de finisaje premium, inclusiv încălzire prin pardoseală cu centrală termică ...

2085 EUR/m2 | 47 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
5
146

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Apartament de 2 camere cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Titan Nicolae Grigorescu, la etajul 5 din 10, într-un bloc construit în 1981 și reabilitat termic. Locuința are compartimentare semidecomandată, balcon spațios și bucătărie separată. Se vinde mobilat parțial, cu acces imediat la metrou, ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona 1 Decembrie
7
30

Apartament 2 camere de vanzare zona 1 Decembrie

vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, 55 mp, situat la etajul 3 din 10 într-un bloc reabilitat termic, pe Bulevardul 1 Decembrie 1918. Apartamentul este proaspăt renovat.

1382 EUR/m2 | 55 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan
5

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan Este situat la 6 minute de metrou , este cantina langa la un minut si este inclus loc de parcare apartamentul are 45 mp mobilat si utilat in intregime, etaj 4 Pentru mai multe detalii ma puteti suna

2156 EUR/m2 | 45 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia
5
35

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia

Vanzare apartament 2 camere situat in apropierea pietei Alba Iulia, cu acces usor catre Mall Vitan, Dudesti, Decebal ,Unirii, Dristor sau Mihai Bravu Apartamentul de 2 camere se afla la etajul 5 intr-un imobil nou construit in imediata apropiere a mallului Vitan.Are o suprafata de 60 mp

1592 EUR/m2 | 60 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 109.626 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -Discount 50% Parcare - 112.046 Euro TVA inclus pentru un avans de 30% la antecontract - 114.466 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract Pret ...

1771 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie
4
30

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona 1 Decembrie , an de constructie 1987 , situat la etajul 2 din 10 , cu o suprafata de 55 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1336 EUR/m2 | 55 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea