Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
10

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă
13
4

Apartament 2 Camere Pallady | Mobilat | Parcare Inclusă

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady, în Sector 3 o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către mijloace de transport, centre comerciale și puncte de interes. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 76 mp și o suprafață utilă de 62 mp, ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
4

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere  Mobilat si utilat  Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min
12

Apartament 2 camere Mobilat si utilat Loc de parcare Metrou 20min STB 7Min

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 3 Apartament modern cu 2 camere, situat in Sectorul 3, zona Drumul Gura Putnei, intr-un imobil construit in anul 2018. Apartamentul este pozitionat la etajul 3 din 4, intr-un bloc cu lift, si are o suprafata utila de 47 mp si o suprafata totala de 60 mp. Se ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare
19

Metrou Anghel Saligny - Studio - Mobilat - Parcare

Metrou Anghel Saligny - Apartament cu 2 Camere Tip Studio De vanzare apartament cu 2 Camere, tip studio situat in sectorul 3 al capitalei, in complexul Hills Pallady. Se afla la o distanta de aproximativ 3 minute fata de metrou Anghel Saligny. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, la fel ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat
12
1

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat

Aduc spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in complexul rezidential Titan Sun Park, zona Sector 3 Suprafata totala generoasa de 60,03 mp, cu compartimentare eficienta si spatii bine proportionate Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Beneficiaza ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny
20

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny

Apartament 2 camere tip studio de vanzare in Sector 3, complex Hills Pallady, la aproximativ 3 minute de metrou Anghel Saligny. Suprafata utila 53 mp, etaj 11 din 11, compartimentare eficienta, ideal pentru cuplu sau investitie. Se vinde complet mobilat si utilat, fara masina de spalat si uscator. Parcare ...

2491 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie la 20 min mers ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14
1

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

De vanzare Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat., Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
14

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Titan | 2 Camere | Complex Titan Sun Park | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Sector 3 ndash; Complex Titan Sun Park Pret: 127.500 euro; Suprafata utila: 60 mp Etaj 3 din 4 Bloc construit in 2018 2 camere decomandate (living + dormitor) Bucatarie separata Balcon mare Se vinde complet mobilat ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita   Hills Pallady
6

METROU LA SCARA! 2 camere - Mobilat si utilat modern - Parcare acoperita Hills Pallady

2 CAMERE METROU LA DOAR 50 DE METRI FATA DE ANSAMBLU HILLS PALLADY !!! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, tip studio, situat in complexul rezidential Hills Pallady. Imobilul are o suprafata de 53 mp si este amplasat intr-un bloc construit in anul 2021, la etajul 11 din 11, oferind un view ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat 51mp Titan - 1 Decembrie
10
7

Apartament 2 camere decomandat 51mp Titan - 1 Decembrie

apartament 2 camere , decomandat , situat la demisol intr-un bloc cu 4 etaje, izolat termic , constructie din beton si caramida La 10 min de metrou 1 Decembrie

1471 EUR/m2 | 51 m2

Titanul Nou, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala
8

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou, Centrala

Apartament cu 2 camere semidecomandat, balcon inchis, terasa inchisa si terasa deschisa, CENTRALA proprie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, suprafata generoasa, situat la etajul 5, in apropierea metroului Dristor.

2476 EUR/m2 | 105 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
4
10

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 2 camere decomandat, CENTRALA proprie, renovat integral, mobilat si utilat, Aer Conditionat, suprafata generoasa, situat la etajul 1 in bloc de 4 nivele.

2000 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Proprietar Vand Apartament 2camere sector 3
10
1

Proprietar Vand Apartament 2camere sector 3

Apartament Sector 3, 10-15 minute distanță de mers până la cea mai apropiată stație de metrou 1decembrie.Mobilat utilat centrala proprie,aer condiționat,rulouri exterioare aluminiu,pozele sunt făcute de când l-am achiziționat ,situat in str Fetești 48 D bloc construit in 2021etaj 6 6 scară cu lift .

2236 EUR/m2 | 53 m2

Titanul+Nou, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea