Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
18

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Vitan
9
85

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Vitan

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Vitan,in apropiere de mijloacele de transport in comun si a magazinelor alimentare. Dispune de o suprafata utila de 56mp,situat la etajul 4. Se vinde mobilat complet,include un loc de parcare. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala  gaze
8

Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala gaze

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat, centrala termica, incalzire pardoseala. Bloc nou cu regim mic de inaltime, constructie 2021 amplasat ...

2370 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 2 camere, luminos, bine compartimentat, renovat, bun de mutat, mobilat si utilat, in zona cu centre comerciale, locuri de joaca pentru copii, scoli si gradinite, situat la etajul 7 in bloc de 10 nivele, reabilitat. Fotografia este cu titlu de prezentare. COD 2051

1923 EUR/m2 | 52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este ...

1753 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan
6
151

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Titan

Se vinde apartament decomandat de 2 camere, 60 mp utili, etaj 2 8, bloc finalizat în 1987. Living generos cu ieșire în balcon, dormitor matrimonial, bucătărie mare cu cămară. Poziționare excelentă, la 5 minute de Parcul IOR și stația de metrou Titan.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
18

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan
7
42

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 2 camere zona Vitan cu loc de parcare inclus. Apartamentul dispune de 57mp2 si este situat la etajul 2 al blocului cu lift inclus. Se afla intr-o zona linistita si foarte accesibila chiar in apropierea statii de metrou si a mijloacelor de transport in comun.

1667 EUR/m2 | 57 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Titan
8
39

Apartament 2 camere de vanzare zona Titan

Va ofer spre cumparare acest apartament cu 2 camere, 58m2. Blocul este reabilitat termic Zona foarte buna, verde si linistita: -5 minute de Piata Ozana, Scoala Gimnaziala 82, Scoala Gimnaziala 116, Mega Image -15 minute de Parcul Teilor, Auchan + World Class Titan, Complex Sportiv Titan An constructie: ...

1345 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
14
24

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe strada Liviu Rebreanu, peste drum de Park Lake, cu acces rapid la statia de metrou Dristor. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 46 mp, fiind situat la etajul 10 al unui imobil construit in anul 1989. Apartamentul se vinde utilat si ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare aproape de metrou Theodor Pallady
5
12

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Theodor Pallady, Sector 3. Suprafața utilă de 52 mp, etaj 1 10, bloc nou, finalizat în 2020. Acces facil către metrou Nicolae Teclu, hipermarketuri și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1596 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Titan
5
69

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Titan

Vanzare apartament in zona Titan, 2 camere open space, situat la etajul 4 din 8, intr-un bloc construit in anul 1990, cu o suprafata utila de 48 mp. Apartamentul este primitor si bine compartimentat, cu living si bucatarie open space, dormitor confortabil, baie si balcon. Este luminos pe tot parcursul ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor
8
35

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat modern in zona Dristorului cu o suprafata de 56mp situat la etajul 3,in apropiere regasim McDonalds si Dristor Kebap. Aveti parte de liniste si este un apartament luminos cu vedere pe spate.

1750 EUR/m2 | 56 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, renovat, Arena Nationala, bdl Chisinau, Diham
6

Apartament 2 camere, etajul 7 din 10, renovat in totalitate, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1983, situat pe Bdl Chisinau, foarte aproape de intersectia Diham. Imobilul este situat intr-un bloc solid, monolit, structura blocului fiind de beton cu caramida, fiind construit in 1983. Apartamentul ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
81

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan, intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si magazine. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58mp, fiind situat la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje, care dispune de lift. Acesta dispune de un loc de parcare ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii
4
62

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii

Apartament cu 2 camere, 45mp utili, semidecomandat, in zona Matei Basarab Valeriu Braniste. Proximitatea fata de Bd Unirii (500 Metri) asigura un acces rapid catre multiple zone de interes, in timp ce pozitionarea mai retrasa fata de strada si de zonele cu trafic intens ofera linistea unui camin retras ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
82

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea