Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
Apartament 2 cam – bloc tip boutique, zona 1 Dec. 1918 / N.Grigorescu
14
1

Apartament 2 camere – bloc tip boutique, zona 1 Decembrie 1918 / Nicolae Grigorescu Vă propunem spre achiziție un apartament situat într-un imobil tip boutique, cu regim redus de înălțime (P+2+M), finalizat în anul 2019 și construit cu materiale de calitate superioară. Localizare excelentă 10 minute ...

2200 EUR/m2 | 45 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie Decomandat 2 Camere 64mp Confort 1
6

Metrou 1 Decembrie Decomandat 2 Camere 64mp Confort 1

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat, confortabil și luminos, situat pe Bulevardul Theodor Pallady, la doar 3 minute de mers pe jos de stația de metrou 1 Decembrie 1918. Localizare excelentă, cu acces rapid către mijloace de transport, centre comerciale și zone verzi. Apartamentul este ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere la 200m de  Mall Vitan - Bloc 2008
14
1

2 Camere la 200m de Mall Vitan - Bloc 2008

Agentia imobiliara POVIL va propune spre vanzare un apartament spatios de 2 camere situat pe strada Branduselor. Apartamentul este pretabil pentru locuinta sau inchiriere pe termen lung. Suprafata utila: 65,10 mp + balcon 3,79 mp Suprafata utila totala: 68,90 mp Bloc modern cu lift si centrala de bloc, ...

2569 EUR/m2 | 69 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere-Pallady-Centrala Proprie-1983 la 5 min.Metrou 1 Decembrie
11

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential.ro Apartament 2 camere disponibil in zona Pallady-Ozana, in apropiere de Penny Market, situat la etajul 4 al unui imobil construit in 1983. Blocul este anvelopat si renovat si foarte bine ingrijit. Locuinta ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan
7
42

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 2 camere zona Vitan cu loc de parcare inclus. Apartamentul dispune de 57mp2 si este situat la etajul 2 al blocului cu lift inclus. Se afla intr-o zona linistita si foarte accesibila chiar in apropierea statii de metrou si a mijloacelor de transport in comun.

1667 EUR/m2 | 57 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Titan
8
39

Apartament 2 camere de vanzare zona Titan

Va ofer spre cumparare acest apartament cu 2 camere, 58m2. Blocul este reabilitat termic Zona foarte buna, verde si linistita: -5 minute de Piata Ozana, Scoala Gimnaziala 82, Scoala Gimnaziala 116, Mega Image -15 minute de Parcul Teilor, Auchan + World Class Titan, Complex Sportiv Titan An constructie: ...

1345 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
14
24

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe strada Liviu Rebreanu, peste drum de Park Lake, cu acces rapid la statia de metrou Dristor. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 46 mp, fiind situat la etajul 10 al unui imobil construit in anul 1989. Apartamentul se vinde utilat si ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare aproape de metrou Theodor Pallady
5
12

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Theodor Pallady, Sector 3. Suprafața utilă de 52 mp, etaj 1 10, bloc nou, finalizat în 2020. Acces facil către metrou Nicolae Teclu, hipermarketuri și centre comerciale. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat.

1596 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Titan
5
69

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Titan

Vanzare apartament in zona Titan, 2 camere open space, situat la etajul 4 din 8, intr-un bloc construit in anul 1990, cu o suprafata utila de 48 mp. Apartamentul este primitor si bine compartimentat, cu living si bucatarie open space, dormitor confortabil, baie si balcon. Este luminos pe tot parcursul ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor
8
35

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat modern in zona Dristorului cu o suprafata de 56mp situat la etajul 3,in apropiere regasim McDonalds si Dristor Kebap. Aveti parte de liniste si este un apartament luminos cu vedere pe spate.

1750 EUR/m2 | 56 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, renovat, Arena Nationala, bdl Chisinau, Diham
6

Apartament 2 camere, etajul 7 din 10, renovat in totalitate, intr-un bloc reabilitat termic, construit in 1983, situat pe Bdl Chisinau, foarte aproape de intersectia Diham. Imobilul este situat intr-un bloc solid, monolit, structura blocului fiind de beton cu caramida, fiind construit in 1983. Apartamentul ...

2204 EUR/m2 | 54 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
81

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan, intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si magazine. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 58mp, fiind situat la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje, care dispune de lift. Acesta dispune de un loc de parcare ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii
4
62

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Unirii

Apartament cu 2 camere, 45mp utili, semidecomandat, in zona Matei Basarab Valeriu Braniste. Proximitatea fata de Bd Unirii (500 Metri) asigura un acces rapid catre multiple zone de interes, in timp ce pozitionarea mai retrasa fata de strada si de zonele cu trafic intens ofera linistea unui camin retras ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
82

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Eden City Pallady este ...

1638 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Basarabia
7
16

Apartament 2 camere zona Basarabia

Vând apartament 2 camere, situat stradal pe Bulevardul Basarabia, la etajul 5 din 9, într-un bloc construit în 1975, din beton. Poziție excelentă, la 5 minute de mers pe jos de stația de metrou Costin Georgian și foarte aproape de Arena Națională.Detalii: Suprafață utilă: 56 mp Etaj 5 9, bloc reabilitat ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea