Apartamente 2 camere Sector 3

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor 2 Camere Mobilat si Utilat
7
1

Metrou Dristor 2 Camere Mobilat si Utilat

Descoperă confortul unui apartament primitor cu 2 camere, situat la etajul 5/10, având o suprafață totală de 51 mp, inteligent compartimentată pentru a oferi spațiu și lumină naturală din plin. Poziționarea excelentă îți asigură acces rapid către puncte de interes importante: la doar 5 minute de Parcul ...

1878 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Vitan Mall
3

Vanzare apartament 2 camere Vitan Mall

Filado Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, confort 1 cu doua grupuri sanitare, situat in cartierul Vitan, zona Vitan Mall, intr-un imobil construit in anul 1988, disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata utila de 56 mp (exista autorizatie ...

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare decomandat, situat în zona Titan aproape de metrou
4
42

Apartament 2 camere, decomandat, situat în zona Titan, Sector 3. Proprietatea are 49 mp utili, se află la etajul 4 10 și face parte dintr-un imobil construit în anul 1986. În apropiere regăsiți metrou Titan, parcul IOR, școli și supermarketuri. Pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați ...

1510 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
74

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor
4
31

Apartament 2 camere de vanzare in zona Dristor

Ofef spre vanzare apartament 2 camere complet mobilat si utilat localizat in sectorul 3 zona Dristor 5-7 minute de metrou .Imobilul are o suprafta de 52 mp , etaj 4 an de constructie 1987.

1385 EUR/m2 | 52 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus
7

2 Camere Ideal Investitie| PROMO la avans 50% Parcare Bonus

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -Parcare Bonus Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament doua camere zona Titan
7
13

Apartament doua camere zona Titan

Aleea Buhusi, 12 minute metrou 1 Decembrie 1918, Titan Auchan 10 minute, Parcul Teilor, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 9 10, suprafata 55mp, an constructie 1979, renovat integral, gresie, faianta, parchet, termopan, instalatie electrica, sanitara, boxa la subsol, cadastru, intabulare

1418 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady
5
15

Vanzare apartament 2 camere Theodor Pallady

Apartament cu 2 camere luminoase 55 mp Se afla in sector 3 , Drumul Gura Ariesului la etajul 3 cu vedere panoramica a zonei. METROU la 10 min de mers pe jos . An constructie: 1990 Complet mobilat si utilat.Apartamentul de afla in imediata apropiere de la complexul comercial Pallady

1600 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence
4
4

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Militari Residence

Vanzare apartament in zona Militari Residence,2 camere,etaj 4 din 7,bloc construit in 2018,suprafata 58 mp.Apartamentul este decomandat,cu living spatios,dormitor,bucatarie inchisa si baie.Se vinde mobilat si utilat.Zona este foarte buna,aproape de magazine,restaurante,gradinite si mijloace de transport ...

1379 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
49

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea