Apartamente 2 camere Sector 4 Berceni

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni
4
11

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Berceni, cu o suprafață utilă de 50 m . Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, fiind ideal atât pentru o familie cât și pentru un cuplu tânăr. Stație de metrou Berceni - la doar 5 minute de mers pe jos Supermarketuri (Carrefour, Auchan) Școli ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei
2
4

Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 9, suprafata 50 mp, an constructie 1967. Are ferestre cu geam termopan. Apartamentul necesita renovare completa. Se accepta orice varianta de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 50 mp Compartimentare: Semidecomandat Confort: ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Brancoveanu
14
3

Apartament 2 camere zona Brancoveanu

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere,situat la etajul 3/5. Caracteristici: -bloc reabilitat termic -etaj 3/5 -zona linistita -acces facil la Bd Constantin Brancoveanu,magazine,scoli. Pentru detalii sau vizionari,sunati la 0758880813 Antonia H Comision standard

1462 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Super Pret 2 Camere Berceni
7
1

Super Pret 2 Camere Berceni

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la etajul 1 din 10 al unui bloc construit în anul 1971 și anvelopat termic, in zona Berceni - Turnu Magurele. Locuința are o suprafață utilă de 36 mp și este compartimentată eficient, fiind potrivită atât pentru locuit, cât și pentru ...

1909 EUR/m2 | 34 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat - Berceni - Drumul Dealu Cucului
12

2 camere decomandat - Berceni - Drumul Dealu Cucului

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - apartament de 2 camere - Berceni - Drumul Dealu Cucului - situat la 10 minute de metroul 1 Decembrie 1918 sau Titan 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - apartament 2 camere decomandat - suprafata utila de 56,29 mp - dotat cu centrala ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
1

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 5min Metrou Berceni – Mobilat si utilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Strada Sura Mare, aproape de metrou Eroii Revolutiei
12

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere semidecomandat, situat pe Strada Sura Mare, intr-o zona linistita, la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei. Detalii proprietate: Pret: 119.900 euro; Etaj: 4 7 An constructie: 1961 Bloc reabilitat termic ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni - Metalurgiei - Metrou - 2 Camere - 61 mp
8

Berceni - Metalurgiei - Metrou - 2 Camere - 61 mp

Va propunem spre vanzare un apartament modern, situat la doar 5 minute de mers pe jos pana la Metrou Dimitrie Leonida, intr-un bloc nou, finalizat in 2020, ce ofera confort si acces rapid catre toate punctele de interes. Caracteristici ale imobilului: bull; Etaj 9 din 11 ndash; priveliste deschisa si ...

1672 EUR/m2 | 61 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități